Science Cafe. Po co komu ZOO? (KONKURS)

20 Sty

Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni zaprasza na spotkanie dla dorosłych z cyklu Science cafe, które odbędzie się 27 stycznia o godz. 16.00 w siedzibie gdyńskiego centrum. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są potrójne zaproszenia na wystawę stałą. 

Goście wraz z ekspertem – Michałem Targowskim – dyrektorem Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego, spróbują odpowiedzieć na tytułowe pytanie: „Po co komu ZOO?” i czy jest ono faktycznie spółką z ogromną odpowiedzialnością. Dowiedzą się, dlaczego coraz mniej gatunków zwierząt może mieszkać w swoim naturalnym środowisku i czy ogrody zoologiczne są niezbędne do zachowania bioróżnorodności.

Wykładowi towarzyszyć będą warsztaty #olejolej prowadzone przez pracowników ZOO, którzy opowiedzą, w jaki sposób bycie świadomym konsumentem może uratować orangutany od wyginięcia. Edukatorzy EXPERYMENTU pokażą też m.in., jak skomplikowaną sieć stanowią łańcuchy pokarmowe oraz jaki wpływ na dziką przyrodę mają produkowane przez ludzi zanieczyszczenia.

Bilety w cenie 15 zł oraz 10 zł dla posiadaczy karty Gdynia Senior Plus do nabycia w kasach oraz przez stronę bilety.experyment.gdynia.pl.

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj potrójne zaproszenie na wystawę stałą, organizowaną w CN EXPERYMENT.

                       Jak ma na imię słynna malująca orangutanica z gdańskiego ZOO?

Na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (25 stycznia) do godziny 10.00 wyślij odpowiedź na zadane pytanie. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – EXPERYMENT. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodami są potrójne wejściówki na stałą wystawę w CN Experyment, do wykorzystania do końca roku.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 25 stycznia, do godziny 10:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są potrójne zaproszenia do CN Experyment na stałą wystawę, do wykorzystania do końca roku 2019.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.