Rodzinna strefa zabaw NIVEA zagości w Trójmieście (KONKURS)

15 Cze

Tego lata każdy na własnej skórze może sprawdzić skutki działania promieni UV i pod okiem ekspertów przekonać się, jak ważna jest prawidłowa ochrona przeciwsłoneczna. 26-28 czerwca na plaży Gdańsk Stogi oraz 10-12 lipca na plaży w Sopocie staną edukacyjne Rodzinne Strefy Zabaw NIVEA z wyjątkowym stanowiskiem interaktywnym „Jak widzi Cię słońce” oraz licznymi atrakcjami dla dzieci i ich rodziców. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs z plażowymi gadżetami i kosmetykami do wygrania! 

Rodzinne Strefy Zabaw NIVEA odwiedzą polskie kurorty nadmorskie już po raz trzeci. Ich główne zadanie to dbanie o odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną całej rodziny i wspieranie edukacji w tym obszarze. Tym razem tematem przewodnim będzie bezpieczny wypoczynek w słońcu.

W edukacyjnej Rodzinnej Strefie Zabaw NIVEA powstanie wyjątkowe video-stanowisko. Każdy dostanie szansę, aby sprawdzić niedostrzegalne dla ludzkiego oka skutki działania promieni słonecznych na naszą skórę. Plażowicze będą mogli zostać sfilmowani z wykorzystaniem specjalnej techniki ultrafioletu – przed i po nałożeniu kremu z filtrem.

Akcja jest elementem światowej kampanii NIVEA, w ramach której we współpracy z fotografem Thomasem Leveritt’em NIVEA pragnie uświadamiać plażowiczów, jak ważne jest bezpieczne opalanie. – Chcielibyśmy obalić mity, które narosły wokół tematu ochrony przed promieniami UV tak, aby coraz więcej ludzi troszczyło się o skórę swoją i swoich najbliższych – mówi Martyna Kostrzyńska, PR Manager NIVEA.

Ponadto, zasady prawidłowej ochrony przeciwsłonecznej będzie można poznać podczas całodziennych konsultacji dermatologicznych. Eksperci pomogą m.in. ocenić fototyp skóry oraz dobrać odpowiedni filtr. W Rodzinnej Strefie Zabaw NIVEA przez cały dzień będą odbywać się również rodzinne animacje dla najmłodszych – gry, zabawy z chustą animacyjną, budowanie zamków z piasku, rodzinny tor przeszkód, a dla nieco starszych: zumba, zajęcia fitness oraz warsztaty z udzielania pierwszej pomocy. Po udanej zabawie plażowicze będą mogli odpocząć w zacienionej strefie relaksu z leżakami.

nivea

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj plażowe gadżety!

Które spośród produktów firmy NIVEA chroniących przed szkodliwym działaniem promieniowaniem UV są Twoim zdaniem najbardziej skuteczne i dlaczego?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku  (22 czerwca) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – NIVEA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 22 czerwca, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.