Przedsiębiorcza Kobieta: Zainspiruj się na wiosnę! (PATRONAT)

9 Maj

Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto zaprasza Kobiety Biznesu do wzięcia udziału
w wydarzeniu „Przedsiębiorcza Kobieta”. Jubileuszowa, X edycja wydarzenia odbędzie się już 17 maja o 17:00 w hotelu Mercure w Gdańsku. Na uczestniczki czeka dużo miłych niespodzianek, wiedza merytoryczna, przyjazna atmosfera, a także męski punkt widzenia, który przedstawi jeden z prelegentów wydarzenia.

Przedsiębiorcza Kobieta – wydarzenie, które jest ogólnopolską inicjatywą, ma na celu budowanie społeczności przedsiębiorczych kobiet i wspieranie je w rozwoju oraz zdobywaniu nowych umiejętności związanych z przedsiębiorczością. Projekt Przedsiębiorcza kobieta jest realizowany w 13 miastach w Polsce. Nie jest to typowe wydarzenie szkoleniowo-warsztatowe, ponieważ priorytetem wydarzenia jest możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń z rekinami biznesu.

Wydarzenie składa się z dwóch inspirujących prelekcji oraz sesji networkingowej, podczas której uczestniczki będa się mogły wymieniać kontaktami oraz uzyskać porady od prelegentów i partnerów wydarzenia. Partnerami wydarzenia są m.in. : WUP Gdańsk, Wysoka Szpilka,Yummy, Balonove love i inni.

                                                      >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Zapisz się: TUTAJ.

Źródło: Informacja prasowa.

 

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.