Przedsiębiorcza Kobieta Online (PATRONAT)

12 Lis

Ogólnopolska Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club wraca z Maratonem Online Przedsiębiorczej Kobiety!

Przedsiębiorcza Kobieta to wydarzenie stworzone specjalnie dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces w biznesie.

Każda edycja skupia ambitne kobiety zorientowane na osiągnięcie sukcesu, stwarzając im możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych. Motywujące wystąpienia, inspirujące prelegentki i przyjazna atmosfera – tak właśnie wyglądają spotkania przedsiębiorczych kobiet! 

Maraton zaczyna się już 16 listopada i będzie trwał aż do 21 listopada! Przez 6 dni będziecie mieli okazję do poznania 12 prelegentek.

Tegoroczna płatna edycja nosi nazwę „Siła jest kobietą!” i skupia tematy związane z biznesem, kończąc na sukcesie, po drodze zahaczając o kwestie motywacji, psychologii oraz związane z rozwojem osobistym. 

Zapisów można dokonać TUTAJ!

PONIEDZIAŁEK 16.11
Anna Sławińska
Aga Naplocha

WTOREK 17.11
Marzena Grochowska
Dominika Kolmaga

ŚRODA 18.11
Alina Stasiak
Anna Ciesielska

CZWARTEK 19.11
Olimpia Jeneczek
Monika Czaplicka

PIĄTEK 20.11
Sylwia Luks
Katarzyna Łodygowska

SOBOTA 21.11
Wielki finał maratonu z prelegentkami, które jeszcze pozostaną niespodzianką

Nasz portal ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia, organizowanego przez Studenckie Forum Business Centre Club. Zachęcamy do polubienia SFBCC i śledzenia ich poczynań na bieżąco. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.