Poznaj Smak Curry (KONKURS)

23 Lis

We wtorek, 26 listopada, w kinach sieci Multikino w ramach cyklu „Kino od kuchni” zostanie zaprezentowany przedpremierowo film „Smak Curry”. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na seans!

Na listopadowy pokaz w ramach cyklu „Kino od kuchni” wybrano film „Smak Curry”. Uczestnicy wydarzenia przedpremierowo zobaczą historię młodej i pięknej kobiety o imieniu Ila, która od lat prowadzi życie gospodyni domowej. Pewnego dnia postanawia dodać trochę koloru jej bezbarwnemu małżeństwu zgodnie z maksymą „przez żołądek do serca”, a mają jej w tym pomóc kulinarne talenty. Ila ma wielką nadzieję, że nowa potrawa, której smak doprowadziła do doskonałości, wzbudzi żywą reakcję wiecznie nieobecnego męża. Niestety specjalna przesyłka z jedzeniem, wysłana do biura małżonka, przez pomyłkę trafia w ręce innego mężczyzny – zamkniętego w sobie samotnika. Ila, podejrzewając, że ktoś obcy zjada przygotowane przez nią posiłki, następnego dnia wkłada do przesyłki nie tylko obiad, ale także liścik. Wkrótce dostaje zaskakującą odpowiedź od nieznajomego i właśnie w ten sposób rozpoczyna się pełna subtelnych emocji relacja między dwójką nieznajomych, pragnących nadać życiu odrobinę smaku.

Bilety na film oraz pokaz gotowania z degustacją potraw kosztują 20 złotych. Natomiast fani Multikino Polska na portalu facebook.com po skorzystaniu z aplikacji mogą nabyć bilety za 18 złotych.

Źródło: Informacja prasowa. 

W gdańskim Multikinie (Al. Zwycięstwa 14) film wyświetlony zostanie 26 listopada o godzinie 20.00. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na pokaz!

Kiedy miała miejsce światowa premiera filmu pt. Smak Curry?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (25 listopada) do godziny 08.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO – SMAK CURRY. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą.

REGULAMIN KONKURSU

1. Aby wziąć udział w konkursie musisz być fanem my3miasto.pl na Facebooku i „polubić” zamieszczony na tablicy post konkursowy.

2. Konkurs trwa do 25 listopada, do godziny 08.00.

3. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

4. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Smak Curry_Kino od kuchni_PLAKAT

Konkurs został rozwiązany, sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe.

Gratulujemy wygranym, tych, co się nie „załapali” pocieszamy, że kolejne konkursy już wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.