Powraca Social Media Show w STARTERZE

8 Mar

Już niedługo do Gdańska przyjadą osobistości kreujące trendy w mediach społecznościowych w Polsce! W dniach 14-18 marca w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER odbędzie się trzecia edycja popularnego Social Media Show. W gronie ekspertów, którzy podzielą się wiedzą na temat nowych mediów, znajdują się: Monika Czaplicka, autorka książki „Zarządzanie kryzysem w social media” czy Rafał Baran – CEO 4FUN MEDIA SA. Rozpoczęły się zapisy na wydarzenie!

Niemal tysiąc postów z hashtagiem #SocialMediaShow, blisko 800 zapisanych uczestników i 18 prelegentów – to efekty zeszłorocznego Social Media Show, którego organizatorem jest Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. W tym roku również nie zabraknie licznych atrakcji dla fanów socialowej komunikacji: Podczas Social Media Show STARTER stanie się centrum polskiego socialu. Uczestnicy wydarzenia sprawdzą najnowsze reklamowe techniki na Instagramie czy Facebooku, porozmawiają o pionierskim TV socialu, a także poznają sposoby na wykorzystanie mediów społecznościowych w szkole – zapowiada koordynatorka „SMS” – Sara Miotk z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Fot. Michał Młynarczyk
Fot. Michał Młynarczyk

 

W dniach 14-18 marca codziennie odbywać się będą bezpłatne spotkania. A wśród nich: poniedziałkowe „Socialowe tips and tricks” z Anią Ratajczak-Piotrowską i Tomkiem Piotrowskim z firmy digital marketingowej Beeffective. A także debata o wykorzystaniu blogów w edukacji, która odbędzie się we wtorek, 15 marca: – Uczniowie i nauczyciele to często fani blogów, a także niekiedy ich twórcy, którzy mogą wykorzystywać wspólne pasje w codziennej komunikacji. Podczas debaty – która odbędzie się w ramach EDU Generatora, czyli cyklu spotkań o nowoczesnych rozwiązaniach w edukacji – chcemy inspirować do wykorzystywania blogów w szkołach – przekonuje Kinga Kuczyńska ze STARTERA.

Za to w środku tygodnia, 16 marca, z fanami social mediów spotka się Rafał Baran ­­­– CEO w 4FUN MEDIA SA zrzeszającej pod swoimi skrzydłami 3 telewizje muzyczne, które łączy pierwsza na świecie aplikacja second screen 4FUN APP. Gość STARTERA opowie o roli TV społecznościowej w dobie millenialsów i nowych możliwościach, jakie oferuje telewizja i jej narzędzia.

W piątek, 18 marca, ostatniego dnia „SMS”, odbędzie się poranne spotkanie networkingowe „Creative Morning”, na którym wystąpi Monika Czaplicka. Po południu odbędzie się prelekcja „Niestandardowe akcje socialowe”, którą poprowadzi Monika Gorczyca – Business Director w Havas Content King, zajmującej się marketingiem internetowym. A tydzień z socialem zakończy „FuckUp Nights Trójmiasto”, czyli inspirujące prezentacje 4 prelegentów o ich błędach popełnionych w komunikacji socialowej i nie tylko, organizowane wraz z Kreatyw.Pro. Zapisz się TUTAJ!

sms2Social Media Show odbędzie się w dniach 14-18 marca 2016 roku w gdańskim STARTERZE. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, jednak obowiązują zapisy. Szczegółowe informacje i rejestracja znajdują się TUTAJ.

Social Media Show (14-18.03.2016) to odbywające się podczas światowego Social Media Week jedno z najciekawszych wydarzeń poświęconych branży Social Media.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER.

Źródło: Informacja prasowa.

Fot.tyt.: Michał Młynarczyk

Portal my3miasto.pl ma przyjemność patronować wydarzeniom SMS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.