„Piosenki z teatru” – koncert Krystyny Jandy (KONKURS)

1 Gru

Najsłynniejsze przeboje: „Na zakręcie”, „Wariatka”, „Johnny”, „Moje blond małżeństwo” i „Czego mogę sobie życzyć?” w wykonaniu Krystyny Jandy usłyszymy w ramach koncertu „Piosenki z teatru”, który odbędzie się 20 grudnia w Filharmonii Bałtyckiej.

Emocje wyśpiewane przez Krystynę Jandę, ubrane w słowa Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory i Wojciecha Młynarskiego. Całość w reżyserii Magdy Umer. Śpiewająca Krystyna Janda to zjawisko dość rzadkie. Dlatego też najsłynniejsze przeboje ze spektakli: „Biała Bluzka”, „Marlena” i „Kobieta zawiedziona” w interpretacji Pani Krystyny czynią spektakl „Piosenki z teatru” naprawdę wyjątkowym.

„Na zakręcie”, „Wariatka”, „Johnny”, „Moje blond małżeństwo” ,”Czego mogę sobie życzyć?” to tytuły, które na stałe wpisały się w kanon przebojów polskiej piosenki. Całość widowiska przepleciona jest rozmową aktorki z publicznością, jej osobistą refleksją na temat teatru i śpiewania, opowieścią jak dochodziło do spotkania z każdą z kolejnych piosenek. Na scenie towarzyszy jej czteroosobowy zespół muzyków, a wśród nich Wojciech Borkowski, autor wszystkich aranżacji. Zapisem takiego koncertu jest płyta wydana przez PR III Polskiego Radia pt. „Krystyna Janda w trójce – Piosenki z teatru”. Czas trwania widowiska wynosi około 80 minut (bez przerwy).

Koncert odbędzie się w Filharmonii Bałtyckiej (Gdańsk, ul. Ołowianka 1) w piątek, 20 grudnia, o godzinie 19.00. Bilety w cenach 90, 120 i 150 zł do nabycia w kasach Filharmonii oraz za pośrednictwem strony internetowej www.bilety24.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

UWAGA: KONKURS!

Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na koncert!

Dyrektorem, którego z warszawskich teatrów jest Krystyna Janda?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (16 grudnia) do godziny 15.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – PIOSENKI Z TEATRU. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail wraz z telefonem kontaktowym, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzony zostanie autor najwcześniej nadesłanej odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Aby wziąć udział w konkursie musisz być fanem my3miasto.pl oraz Impresariat 34art.pl na Facebooku.

2. Konkurs trwa do 16 grudnia, do godziny 15.00.

3. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

4. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozwiązany. Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.