„Pielgrzymka do miejsc śmiesznych” z kabaretem Neo-Nówka (KONKURS)

15 Cze

„Pielgrzymka do miejsc śmiesznych” to tytuł najnowszego program Neo-Nówki. Tym razem kabaret zabierze widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie jakie być powinno. Grupa stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy. Trójmiejscy widzowie będą mieli okazję zobaczyć kabaret w najnowszym programie 26 czerwca o godzinie 18.00 i 21.00. 

Spoiwem spektaklu „Pielgrzymka do miejsc śmiesznych” są przedstawiciele różnych grup społecznych, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży. – W programie zobaczycie wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur – zachęcają do wzięcia udziału w wydarzeniu organizatorzy.

Nie zabraknie również, do czego Neo-Nówka zdążyła już widzów przyzwyczaić, czyli autorskich piosenek i muzyki na żywo. Jak mawiają znawcy tematu: „Tego jeszcze nie grali”. To po prostu trzeba zobaczyć!

Spektakl zaprezentowany zostanie dwukrotnie w sopockim klubie Pick & Roll 26 czerwca: o godzinie 18.00 i 21.00. Bilety w cenie 50, 70 i 90 zł do nabycia za pośrednictwem strony internetowej.

neoplakat

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe, wygraj podwójne zaproszenie i zobacz „Pielgrzymkę do miejsc śmiesznych” o godzinie 21.00!

Ambasadorem jakiej fundacji jest kabaret Neo-Nówka?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (23 czerwca) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – NE0-NÓWKA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 23 czerwca, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat 34art.pl.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.