O przedsiębiorczości z ulicy (FOTO)

21 Cze

W piątek w Business Link Trójmiasto, odbyła się konferencja Uliczna Przedsiębiorczość organizowana przez Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto. Zaproszeni prelegenci opowiedzieli gościom o swojej pracy i planach na przyszłość, które związane są z kulturą ulicy.

Edzio, Mateusz Paszkiewicz, Marek Rębisz, Kari (Street Kings), Zulu Kuki, Zosia i Kacper (SMU) oraz Hubert Glubiak i Maciej Krakowiak (Street Art Festival)  to osoby, które wygłosiły prelekcje na pierwszej odsłonie Ulicznej Przedsiębiorczości. Wszyscy związani w swojej pracy z kulturą ulicy, opowiedzieli o doświadczeniach oraz blaskach i cieniach tej branży. Dużo było o profesjonalizmie i lojalności wobec partnerów i współpracowników. Prelegenci radzili również jak racjonalnie połączyć pasję z pracą, by nie stracić zajawki do tego, co się robi.

Liczne audytorium nie szczędziło pytań do mówców. Słuchacze najczęściej pytali o plany na najbliższe 5-10 lat, o sposoby na zachowanie samodyscypliny oraz radzenie sobie z krytyką i presją. Na koniec przeprowadzono konkursy, w których do wygrania były snapbacki, wejściówki na ściankę wspinaczkową i laserowy paintball. Organizatorzy, zadowoleni z frekwencji, zapowiedzieli już chęci i plany na kolejne spotkanie.

belka-galeria2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.