O magii aktorstwa na Scenie Letniej w Gdyni (KONKURS)

26 Sie

Podczas one man show zatytułowanego „Aktor… to aktor… to aktor” widz może spotkać się z całą galerią postaci, mistrzostwem przeobrażeń, wachlarzem konwencji i stylów. Publiczność ma wpływ na przebieg zdarzeń, co jeszcze bardziej czyni spektakl niepowtarzalnym przeżyciem. Odpowiedz na proste pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl z udziałem Cezarego Morawskiego! 

Błyskotliwa, zwariowana komedia pt. „Aktor… to aktor… to aktor” autorstwa Zijah A. Sokolovica to jedyny w swoim rodzaju monolog o magii nietypowego zawodu, jakim jest aktorstwo. Podczas one man show, Cezary Morawski w ciągu kilkudziesięciu minut wprowadzi widza w świat wykonywanej przez siebie profesji i umożliwi mu spotkanie z całą galerią postaci, mistrzostwem przeobrażeń, wachlarzem konwencji i stylów. Co istotne, na przebieg zdarzeń, które będą działy się na scenie, wpływ będzie miała publiczność.  Spektakl to także przedstawienie pełne refleksji na temat procesu twórczego przetykane licznymi, oscylującymi wokół absurdu, uwagami na temat braku funduszy na kulturę…

Show „Aktor… to aktor… to aktor” zaprezentowane zostanie na Scenie Letniej w Gdyni (plaża w Orłowie, wejście nr 17dojście do Sceny od ul. Świętopełka, Mała Scena) 27 i 28 sierpnia o godzinie 19.00.

Bilety w cenie 35-40 zł dostępne w kasach teatru oraz za pośrednictwem stron internetowych: KUPBILECIK.PLBILETYNA.PLEKOBILET.PL i BILETOMIEJSCÓWKA.
Czas trwania przedstawienia wynosi około 90 min. 

PLAKAT-A.-ŻEBROWSKIEGO-aktor-to-aktor

UWAGA: Dla czytelników my3miasto.pl przygotowaliśmy prosty konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na monodram, który zostanie zaprezentowany w środę (27 sierpnia) o godzinie 19.00 – wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie!

W jakich grach komputerowych podkładał głos Cezary Morawski? Wymień przynajmniej trzy.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (27 sierpnia) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – SCENA LETNIA W GDYNI. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi, którzy niezwłocznie po rozwiązaniu konkursu otrzymają wiadomość zwrotną z informacją o wygranej.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 27 sierpnia, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.