Noc Step Up w Multikinie (KONKURS)

15 Lip

Noc Step Up to najbardziej roztańczony maraton tego roku. To także niepowtarzalna okazja, żeby na wielkim ekranie zobaczyć niesamowite układy choreograficzne i posłuchać największych hitów m.in.: Missy Elliot, Kanye Westa czy Jaya Z. Tej nocy przeniesiesz się do świata tańca, marzeń, miłości, przyjaźni i dobrej zabawy dzięki serii Step Up. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie do kina! 

ENEMEF: NOC STEP UP rozpocznie się 18 lipca (piątek) o godzinie 22.00 jednocześnie w 27 Multikinach w Polsce. W repertuarze znalazły się:
– Step Up 2 (projekcja z DVD),
– Step Up 3D,
– Step Up 4 Revolution 3D,
– Step Up 5 All In 3D (PREMIEROWO).

W „Step Up All In 3D” na ekranie pojawią się aktorzy znani z poprzednich części filmu. W jednej z ról wystąpiła polska aktorka Izabella Miko, znana m.in. z tanecznego hitu „Kochaj i tańcz”. We wnętrzach luksusowego hotelu w Las Vegas do rywalizacji przystąpią uczestnicy wcześniejszych turniejów tanecznych: Sean, Andie, Moose, Jenny Kido, Eddy, Camille Jason, Hair, Monster, Vladd i bliźniaki Santiago. Parkiety Miasta Grzechu rozgrzeją się do czerwoności. Soundtrack do „Step Up: All In 3D” zawiera utwory m.in.: Kanye Westa, Jaya Z oraz Iggy Azalei.

Cennik biletów:

– 21 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 21 zł każdy
– 24 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
– 25 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
– 26 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
– 29 zł: cena normalna

2014-07_step_up_29zl_825

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i weź udział w losowaniu podwójnego zaproszenia na maraton STEP UP w Multikinie!

Kto jest autorem zdjęć do filmu Step Up 5 All In?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (17 lipca) do godziny 18.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – NOC STEP UP MULTIKINO. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 17 lipca, do godziny 18.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

One Reply to “Noc Step Up w Multikinie (KONKURS)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.