Neo-nówka w programie „Kazik sam w domu” (KONKURS)

12 Lut

W programie „Kazik sam w domu” mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia na występ popularnego kabaretu.

W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: „Każdy jest Kazikiem swego losu”.

Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Kiedy? 5 marca 2018, godz. 19:00
Gdzie? Gdynia Arena,
Bilety: 60/80/90/110/130 zł

Do nabycia:
Biletyna: tutaj
KupBilecik: tutaj
eBilet: tutaj
Empik
Eventim: tutaj

 

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na występ kabaretu Neo-Nówka.

                                          Jaki tytuł nosi książka o kabarecie Neo-Nówka?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (1 marca) do godziny 17:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – NEO-NÓWKA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 1 marca, do godz. 17:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są zaproszenia na występ kabaretu Neo-Nówka.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Sponsorem zaproszeń jest agencja Impresariat34art.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.