Na cudzych błędach nauczysz się najlepiej!

19 Kwi

21 kwietnia 2016 godz. 19.00 w Coco Cafe Club & Restaurant (Gdynia), odbędzie się FuckUp Nights Trójmiasto #13, czyli trzynasta edycja trójmiejskiej Nocy Porażek. Zapisy trwają!

Wydarzenie to jest częścią międzynarodowej społeczności, organizującej co miesiąc spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. Idea, która urodziła się w 2012 roku w Meksyku, obecnie rozprzestrzeniła się na cały świat. W chwili obecnej spotkania FUN odbywają się w ponad 140 miastach w 50 krajach na całym świecie. W Polsce FuckUp Nights odbywają się m.in. w Trójmieście i w Warszawie.

Gośćmi trzynastej edycji będą:

Dorota Połom. Projekt Manager od kilkunastu lat zawodowo związana z budowaniem relacji i brandingiem (początkowo jako dyrektor handlu i marketingu, potem jako projekt i brand manager w agencjach brandingowych). Pracowała dla takich marek jak: Filharmonia Bałtycka, INTERIZON Pomorski Klaster ICT, Pracodawcy Pomorza, Sage, PKP Cargo, Dagoma, Unisoft czy Stabilator i wiele innych. Ostatnio ściśle związana z odbudową wizerunku marki Nata. Jest również trenerem z doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i warsztatów w dziedzinie budowania tożsamości i wizerunku, relacji i komunikacji. Frontmenka, zdobywczyni wielu nagród, w tym tytułu Kobieta Sukcesu 2011 przyznanego przez Marszałka Województwa Pomorskiego.

Romuald Koperski. Znany polski podróżnik, pisarz, przewodnik po Syberii, pionier wypraw samochodowych po rozległych terenach Syberii, pilot samolotowy I klasy, dziennikarz reportażysta, fotograf, myśliwy, nurek oraz zawodowy muzyk pianista. Rekordzista Guinnessa.  Autor książek: „Pojedynek z Syberią”, „Przez Syberię na gapę”, „1001 Obrazów Syberii”, „Syberia Zimowa Odyseja”, wystaw fotograficznych i wielu publikacji poświęconych Syberii, którą wielokrotnie przemierzył na całej długości oraz szerokości geograficznej. Laureat KOLOSA `99, którego otrzymał za samotny spływ gumowym pontonem największą wschodnio–syberyjską rzeką Leną od źródeł w Górach Bajkalskich do ujścia w Morzu Łaptiewów, 4.500 km żeglugi (1998r.).

UWAGA. NIESTETY ROMUALD KOPERSKI NIE DOTRZE NA SPOTKANIE Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORÓW.

Zamiast Romualda Koperskiego wystąpi sam Jarek Łojewski. Twórca całego zamieszania zwanego FuckUp Nights Trójmiasto podzieli się z Wami swoją historią, którą skrupulatnie trzymał na taką fakapową awarię, jaka się dzisiaj wydarzyła. Będzie też element podróży po całym świecie. A nawet trochę o kosmitach i ratowaniu obcych planet.

Filip Kulikowski. Człowiek–orkiestra, krążący między branżą finansową, jeździectwem a networkingiem (Business Talk edycja II – porozmawiajmy szczerze o biznesie i zbudujmy nowe relacje).

Poza opowieściami będzie oczywiście czas na pytania do gości (i odpowiedzi też) oraz nieformalne, kuluarowe rozmowy, zwane po staropolsku networkingiem.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagane jest zarejestrowanie się na stronie wydarzenia.

Jarosław Łojewski, organizator, tel. 606 724 402, mail jarek@kreatyw.pro

Pomysł FuckUp Nights (pol. Noc Porażek) powstał w 2012 w Mexico City. Piątka przyjaciół po przejściu różnych porażek w biznesie stwierdziła, że warto o nich głośno opowiadać. Ponieważ są one nieodłącznym elementem każdej działalności, dzielenie się wiedzą na ich temat to nic innego jak zdobywanie cennego doświadczenia. To szansa, aby wiele osób mogło nauczyć się, jak wychodzić z porażek i jak wyciągać z nich coś dobrego dla siebie.

Skąd nazwa? „Fuckup” w potocznym rozumieniu oznacza zarówno głupie błędy wynikające z niedbalstwa i bezmyślności, jak i osoby, które je popełniają. A „Nights”, ponieważ spotkania odbywają się wieczorami, w niezobowiązującej atmosferze, w miejscach, pozwalających na rozmowę i zabawę przy muzyce i piwie.

Każde spotkanie FuckUp Night to 3-4 gości, którzy opowiadają historie swoich porażek. Czego dotyczyły? Co poszło nie tak? Jaką wyciągnęli z tego naukę? Co teraz zrobiliby inaczej? Prezentujący mają 10 minut, aby na wesoło lub na nieco poważniej zaprezentować historię, ilustrowaną dynamiczną prezentacją. Gośćmi FuckUp Nights są przedsiębiorcy, managerowie projektów, artyści, architekci, czy działacze społeczni. Każda branża jest przecież szansą na porażkę, która w wielu przypadkach okazuje się kluczowym elementem późniejszego sukcesu.

W Trójmieście spotkania organizowane są od marca 2015r, przez firmę Kreatyw.Pro Jarosław Łojewski.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność wspierać medialnie FuckUp Nights Trójmiasto.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.