Muzyczne Marzenia (KONKURS)

13 Lis

W czwartek 16 listopada w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej odbędzie się wyjątkowy Koncert Symfoniczny – MUZYCZNE MARZENIA. W programie usłyszymy V Symfonię c-moll op. 67 L. van Beethovena oraz Miniatury taneczne i Marzenia J. Bieleckiego. Orkiestra Symfoniczna PFB zagra pod batutą Maestro Wojciecha Rodka, a jako solista wystąpi znakomity pianista, Ireneusz Boczek. Nie zapominajmy o tym, że zawsze warto marzyć, zwłaszcza, gdy są to Muzyczne Marzenia! Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia!

SZCZEGÓŁY: bilety@filharmonia.gda.pl i pod numerem telefonu 58 320 62 62, 58 323 83 62.

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i zdobądź podwójne zaproszenie na Koncert Symfoniczny MUZYCZNE MARZENIA 16.11.2017 godz. 19:00 w PFB. Wystarczy przesłać poprawną odpowiedź na pytanie:

                                          Jaki tytuł nosi pierwszy album Janusza Bieleckiego?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (15 listopada) do godziny 12:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MARZENIA.
Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi. Mamy do rozdania podwójne zaproszenia!

REGULAMIN KONKURSU
1. Konkurs trwa do 15 listopada, do godziny 12:00.
2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.
3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.
4. Nagrodami w konkursie są bilety na koncert w PFB na Ołowiance.

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.