Multikino: Iggy Pop „Live in Basel” (KONKURS)

23 Maj

Iggy Pop powraca. 24 maja w Multikinie odbędzie się transmisja koncertu Live in Basel. Mamy dla Was zaproszenia! 

Istnieje powód, dla którego wielu uważa Iggiego Pop’a za ojca chrzestnego punk’a – każdy zespół punkowy w przeszłości i obecnie, świadomie lub nieświadomie, zaczerpnął to i owo od Pop’a i jego zespołu.

Iggy Pop to wybitny artysta znany ze skandalicznych i nieprzewidywalnych wybryków scenicznych. Koncert Live in Basel to transmisja występu ze Szwajcarii, gdzie został w 2015 roku, Pop uhonorowany został nagrodą Lifetime Achievement Award za całokształt twórczości. W trakcie tego fantastycznego występu usłyszymy wszystkie hity Iggiego, w tym: „I WannaBe Your Dog” ,”The Passenger”, „Lust for Life” i wiele innych.

„Iggy Pop: Live in Basel” będzie można zobaczyć 24 maja 2016 o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa – Złote Tarasy, Warszawa – Ursynów, Wrocław Pasaż, Rybnik, Koszalin, Poznań 51, Zabrze, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Łódź, Rzeszów, Lublin, Katowice, Jaworzno i Olsztyn.

Bilety do nabycia w kasach kin oraz na www.multikino.pl.

IggyPop-plakat

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na transmisję koncertu!

W którym roku Iggy Pop uhonorowany został miejscem w Rock and Roll Hall of Fame?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (24 maja) do godziny 12.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – Iggy Pop Live in Basel . Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 24 maja, do godziny 12.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety do trójmiejskich, wyznaczonych przez sponsora kin sieci Multikino.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.