Marek Grechuta z Morza i Mgieł (KONKURS)

26 Lut

Jeżeli macie już plany na ostatnią sobotę karnawału – 1 marca 2014 roku, proponujemy dostosujcie je tak, by od godziny 20.00 być w sopockim klubie Pick&Roll w kompleksie Parku Wodnego Sopot, tuż obok Aqua Parku. Wieczór tam będzie wyjątkowo niestandardowy i mocno rozrywkowy. Imprezę rozpocznie koncert MAREK GRECHUTA z MORZA i MGIEŁ.. A po solidnej dawce muzyki na żywo, dalej w noc parkiet rozkołyszą dźwięki z najlepszych czasów sopockich dyskotek.. I co to będzie oraz jak to będzie – najlepiej sprawdźcie sami.

Dla bardziej dociekliwych, oto drobne wyjaśnienie – na żywo usłyszycie w nowych opracowaniach i aranżacjach muzykę znaną z wykonań Marka Grechuty. Podejmuje sie tego sesyjny skład pt. PRACOWNIA MUZYKI NIEUCZESANEJ i NIEPOKORNEJ. Będzie to kolejna, 2 już odsłona cyklu Trójmiasto Rock’n’Roll Story w odcinkach, czyli ONI PRZESZLI DO HISTORII cz.II.

PRACOWNIĘ MUZYKI NIEUCZESANEJ i NIEPOKORNEJ tym razem tworzą muzycy m.in. z grupy MANAKEL, a także Ewa Wentland, Dawid Kamma, Paweł Chyziewicz i Dominic John Sebastian, który całość otworzy w typowy dla siebie sposób – spokojnie i nastrojowo.Tyle, że im dalej w noc – będzie już głośniej.. I jeszcze możemy obiecać, że będzie to na pewno muzyka Marka Grechuty jakiej nie znacie i nie usłyszycie nigdzie indziej. To samo dotyczy kolejnego wykonawcy tego koncertu – tria KREM SESSION, które akurat tego wieczoru zagra jako kwartet i zagra oczywiście
piosenki Marka Grechuty.

Trio KREM SESSION swym występem otwiera konkurs na najciekawszą interpretację rodzimej rozrywkowej klasyki i ten konkurs, właśnie od 1 marca na stałe znajdzie się w formule cyklu Trójmiasto Rock’n’Roll Story w odcinkach, czyli ONI PRZESZLI DO HISTORII. Moglibyśmy opowiadać tak jeszcze długo, ale najistotniejsza będzie  zabawa, którą tego wieczoru wykreujecie Wy i tego już Wam nie opowiemy ale i o tym konkursie, i o nagrodach, i o cyklu koncertowym, i o kolejnych imprezach będziemy Was na naszych łamach szeroko informować – słowem i obrazem.
Dlatego że jako portal medialny przystępujemy do projektu i całość będzie przez nas filmowana. Materiał filmowy posłuży też do produkcji dłuższego obrazu – filmu rejestrującego wspomniany cykl imprez ONI PRZESZLI DO HISTORII.

Tak, tak – imprez nie tylko koncertów. Bo również 1 marca, po koncercie zagramy dla Was dźwięki z najlepszych czasów sopockich dyskotek. A tego, na zakończenie karnawału też nie słyszycie nigdzie indziej, tylko w klubie Pick&Roll w Sopocie.

Zapraszamy!

Wejściówki są do nabycia w kasach Parku Wodnego Sopot, do dnia 28 lutego – w cenie 15 zł, przed sama imprezą, a także w jej trakcie – w dniu 1 marca bilety kosztować będą 20 zł.

pick

KONKURS: Odpowiedz na pytanie i wygraj zaproszenie na koncert Marek Grechuta z Morza i Mgieł w Pick&Roll!

Jak nazywał się zespół założony przez Marka Grechutę w 1971 roku?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (26 lutego) do godziny 16.00. W temacie wiadomości należy wpisać: KONKURS MY3MIASTO.PL – ONI PRZESZLI DO HISTORII. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 26 lutego, do godziny 16.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Konkurs został rozwiązany! Zajrzyjcie do swoich skrzynek pocztowych! 

3 Replies to “Marek Grechuta z Morza i Mgieł (KONKURS)

  1. Ciężko będzie ! takiego charyzmatycznego artystę naśladować albo wykonac jego utwór ,no no porwaliście się z …. Trzymam kciuki za udaną imprezę zawitam na pewno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.