Mali mówcy na wielkiej scenie TEDxKids@Przymorze! (KONKURS)

7 Lis

O tym, jak wygląda praca dzieci nad stworzeniem przydatnej aplikacji, jak niezwykłe jest życie surfera oraz jak wygląda świat oczami młodych podróżników dowiemy się już podczas kolejnej edycji TEDxKids@Przymorze, w której wystąpią mali mówcy z wielką pasją. Konferencja z udziałem prelegentów w wieku od 7-13 lat odbędzie się już 15 listopada br. od godz. 11.00 w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Weź udział w naszym konkursie i wygraj zaproszenie na to niezwykłe wydarzenie!

Tematem tegorocznych konferencji podczas TEDxYouthDay na całym świecie są „Światy Wyobrażone”. Mali mówcy, którzy przybędą na gdańską edycję wydarzenia z całej Polski, odkryją przed uczestnikami konferencji niezwykłe tajemnice. Trzej chłopcy opowiedzą wspólnie o swojej wielkiej pasji – robotyce. Od dwóch sióstr, 9- i 13-latki, dowiemy się, w jaki sposób pracują nad stworzeniem własnej aplikacji, która ma pomóc w opiece nad domowymi zwierzętami. Kolejny prelegent wprowadzi nas w świat widziany oczami windsurfera, a o wędrowniczym trybie życia opowie kilkuletnia dziewczynka.

To tylko niektóre z tematów pasjonujących wystąpień, których będziemy mogli wysłuchać podczas sobotniej konferencji TEDxKids@Przymorze w gdańskim STARTERZE. Będzie ich dużo, dużo więcej! – przekonuje Katarzyna Kołakowska, koordynatorka projektu. – Tegoroczne zainteresowanie wydarzeniem, zarówno wśród dzieci pragnących wystąpić na scenie, jak i chętnych do obejrzenia wystąpień, przerosło nasze oczekiwania. Rejestracja na wydarzenie trwała zaledwie dwa dni! Cieszę się, że inicjatywy typu TEDxKids@Przymorze pokazują, jak wielki potencjał tkwi w młodych osobach i jak wiele jesteśmy w stanie się od nich nauczyć.

Na wszystkich uczestników wydarzenia czekają również specjalnie przygotowane warsztaty, które odbywać się będą między prelekcjami.

Dzieci, które przybędą na konferencję, poznają tajemnice języka Scratch i przekonają się, jak świetną przygodą jest nauka kodowania. Dla artystycznych dusz przewidzieliśmy również kreatywne warsztaty plastyczne. Z kolei małych chemików zaprosimy do udziału w mrożących krew w żyłach eksperymentach. Słowem, na uczestników TEDxKids@Przymorze, czekają pasjonujące wystąpienia i dużo zabawy! – mówi Katarzyna Kołakowska z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.


UWAGA:
 Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj zaproszenie!

Co jest tematem tegorocznych konferencji podczas TEDxYouthDay na całym świecie?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (12 listopada) do godziny 09.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS TEDxKids@Przymorze. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych wiadomości zawierających poprawną odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 12 listopada, do godziny 09.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.