Koncertowe lato z Moniką Brodką (KONKURS)

7 Lip

Początek koncertowego lata na najgorętszej polskiej plaży zbliża się wielkimi krokami. Już 10 lipca, serię imprez na dużej scenie Zatoki Sztuki Beach Club, zainauguruje królowa polskiej estrady, laureatka Fryderyka i wielu prestiżowych nagród: Monika Brodka! Chcecie zobaczyć jej kolorowe, dopracowane i porywające show? Weźcie udział w naszym konkursie!

Koncert gwiazdy rozpocznie się o godzinie 21.00, a w ramach rozgrzewki, od godziny 18.00 o publiczność zadbają Ros, Noz i Agnyess B.

brodka(1)

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dzień później, 11 lipca na sopocką plażę przy klubie Zatoka Sztuki Beach Club muzyczny desant wykona najlepszy polski klub – poznański SQ. Od powstania zachwyca wystrojem, programem i atmosferą podczaz imprez. W latach 2009-2013 zdobył całą serię nagród i wyróżnień dla najlepszego krajowego klubu tanecznego. Godnie reprezentuje Polskę na prestiżowej liście brytyjskiego DjMag’a – dumnie lokując się w pierwszej setce klubów na całym świecie. W nowoczesny, wysmakowany i supertaneczny klimat poznańskich nocy mieszkańców 3miasta przeniosą rezydenci: Creamer, Conradq, Juniore oraz Groove Cocktail – oczywiście w formule day&night, czyli na plaży i w The Roof.

zatokaartysci

>>JUŻ WKRÓTCE na my3miasto.pl: więcej konkursów z biletami i szczegółowe informacje o koncertach i artystach, którzy w tym roku odwiedzą Zatokę Sztuki!<<

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj bilet na koncert Moniki Brodki!

Ile procent głosów zdobyła Monika Brodka wygrywając program „Idol”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (9 lipca) do godziny 19.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – BRODKA W ZATOCE SZTUKI. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 9 lipca, do godziny 19.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Fundatorem nagród jest ZATOKA SZTUKI BEACH CLUB.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.