Koncert Erlenda Øye z La Comitiva w GTS odwołany

5 Maj

Koncert Erlenda Øye z zespołem La Comitiva planowany w GTS w  dn. 2 czerwca 2020 roku nie odbędzie się. Z powodu trwającej epidemii Covid-19, zarówno koncert w Gdańsku, jak i w pozostałych miastach planowanej trasy – w tym w Warszawie – został odwołany.

Erlend Øye wspólnie z zespołem La Comitiva, zaprezentuje materiał, który w ostatnich latach tworzył z tymi sycylijskimi muzykami. Nie zabraknie też utworów z jego ostatniej płyty „Legao”, promowanej doskonałym singlem „Garota” oraz starszych piosenek, nagranych z Kings Of Convenience i The Whitest Boy Alive. W Polsce Norweg zagra tylko dwa koncerty – w Gdańsku i Warszawie.

Od 2012 roku, kiedy przeprowadził się do Syrakuz na Sycylii, Erlend Øye swoje muzyczne zainteresowania skupił na nowym projekcie z La Comitiva. Zachowując charakterystyczne dla Kings Of Convenience akustyczne brzmienie, łączą tradycyjne lokalne dźwięki z wpływami z Ameryki Południowej. Od początku 2018 roku zespół odbył kilka tras po Ameryce Południowej (Chile, Kolumbii, Ekwadorze, Peru, Argentynie, Brazylii, Urugwaju) oraz Europie. Erlenda Øye można by nazwać muzycznym wagabundą, przez lata swobodnie podróżującym po różnych stylach, z wyboru omijającym jednak muzyczny mainstream. Pozostaje jednym z najciekawszych współczesnych poszukujących artystów.

Albumy solowe:
2014: Legao (Bubbles)
2003: Unrest (Source / Astralwerks)
Single[edytuj | edytuj kod]
2014: Garota
2013: La prima estate
2004: The Black Keys Work
2003: Sheltered Life, Sudden Rush
Filmografia:
1997: Shooting Silvio (jako DJ

Co? Koncert Erlenda Øye w GTS
Gdzie? Gdański Teatr Szekspirowski
Kiedy? 2 czerwca 2020, godz. 20:00
Bilety: 69 zł (miejsca stojące)

Bilety dostępne na stronie www.bilety.teatrszekspirowski.pl oraz w kasie teatru,
ul. W. Bogusławskiego 1, czynnej codziennie w godz. 14:00 – 19:00.

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert Erlenda Øye z La Comitiva w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

                                        Z jakimi zespołami współpracuje Erlend Øye?

Na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (27 maja) do godziny 11.00 wyślij odpowiedź na zadane pytanie. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ERLEND. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodami są podwójne wejściówki na koncert w GTS. Bilety zostaną rozlosowane wśród osób, które wyślą prawidłową odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 27 maja, do godziny 11:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na koncert Erlenda Øye z La Comitiva w GTS.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

One Reply to “Koncert Erlenda Øye z La Comitiva w GTS odwołany”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.