Kamil Bednarek wystąpi w Zatoce Sztuki (KONKURS)

16 Lip

W niedzielny wieczór (19.07) na plażowej scenie sopockiego klubu Zatoka Sztuki Beach Club pojawi się Kamil Bednarek. Wokalista zaprezentuje utwory z wydanej w 2012 roku płyty „Jestem” oraz z najnowszego wydawnictwa zespołu, które ukazało się na rynku w maju 2015 roku. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert! 

Od 2012 Kamil pracuje, koncertuje i wydaje płyty pod szyldem BEDNAREK. W listopadzie 2012 pojawiła się pierwsza płyta tej formacji – „Jestem”. Album został wyjątkowo ciepło przyjęty, zarówno przez krytyków, jak i publiczność. Utwory takie jak „Jestem sobą…”, „Think About Tomorrow”, nastrojowa „Cisza” czy własna wersja starego przeboju Marka Grechuty „Dni, których nie znamy” stanowią na dzisiaj muzyczną wizytówkę wykonawcy.

Zespół przez cały czas regularnie koncertuje, m.in. na festiwalu w Jarocinie, Odjazdach, na dużej scenie Przystanku Woodstock 2013-14, kilkakrotnie zahaczając o Top Trendy i Festiwal w Opolu. W 2013 roku formacja po raz pierwszy występowała na Wyspach Brytyjskich, dając owacyjnie przyjęte koncerty, m.in. w Dublinie, Londynie, Machesterze czy Leeds. Pod koniec roku 2013 zespół BEDNAREK zwyciężył w plebiscycie MTV Music Awards w Europie Środkowej i pojawił się na Ogólnoświatowej Gali w Amsterdamie.

W czerwcu 2015 ukazała się druga studyjna płyta, pod szyldem BEDNAREK, zatytułowana „Oddycham”. Na albumie gościnnie wystąpiło kilku znamienitych muzyków, między innymi sekcja dęta Deana Fraser’a z Kingston na Jamajce, Junior Kelly czy Albarosie. Z polskich wykonawców na szczególną uwagę zasługuje udział skrzypka, Michała Jelonka, który znakomicie wkomponował się w stylistykę reggae.

Występy na żywo są bardzo energetyczne, spontaniczne i grane sercem, a nie tylko umiejętnościami, zaś sam Kamil Bednarek, bawiący się muzyką, jest prawdziwym mistrzem w nawiązywaniu kontaktu z publicznością. Kontakt ten nawiąże z Wami w Zatoce Sztuki Beach Club już 19 lipca w ramach Lotto Music – zachęcają organizatorzy koncertu.

Koncert startuje o 21.00. Bilety w cenie od 25 do 70 zł do nabycia w recepcji klubu oraz za pośrednictwem strony internetowej. Rezerwacje VIP pod numerem telefonu: 884 654 933.

>>ZOBACZ TAKŻE: Kamil Bednarek w Zatoce Sztuki – wywiad (WIDEO)<<

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na koncert Bednarka!

W jakich studiach muzycznych zarejestrowano utwory z albumu „Oddycham”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (17 lipca) do godziny 11.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ZATOKA SZTUKI – KAMIL BEDNAREK. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 17 lipca, do godziny 11.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.