Kabaret Skeczów Męczących na sopockiej fali! (KONKURS)

27 Lip

Dla oślepionych wakacyjną miłością przeprowadzą przyspieszone Nauki Przedmałżeńskie, tych, którzy nie chcą wracać do pracy przeszkolą ze skutecznej organizacji Strajku, a jeśli komuś z was rozrywki i nadmiar wolnego czasu za bardzo zawrócą w głowie – zaproszą do zamiejscowej placówki Psychiatryka. Kabaret Skeczów Męczących wystąpi w Sopocie w sobotę, 1 sierpnia o godzinie 20.00. Mamy dla Was bilety! 

Kłaku w rękawkach do pływania szuka na plaży dziewczyny, Śruba nigdy nie opuszcza posterunku i stoi na bramce przy wejściu do wody, Bunia i Marek spędzają upojne chwile na nadmorskich dancingach. Kabaret Skeczów Męczących odwiedza nadbałtyckie miasta, aby po raz kolejny dostarczyć wczasowiczom niezapomnianej rozrywki.

Premierowe skecze zawitają do nadmorskich kurortów już w lipcu i sierpniu, a Kabaret Skeczów Męczących udowodni, że w tym sezonie to on jest największym krzykiem letniej mody, bo KSM jest na fali!

Trójmiejska publiczność może zobaczyć kabaret już w najbliższą sobotę (1 sierpnia) o godzinie 20.00 na tarasach sopockiego klubu Pick&Roll. Bilety w cenie 40, 60 lub 80 zł do nabycia za pośrednictwem strony internetowej

ksm-my3m

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i zobacz występ KSM na żywo!

Który z członków KSM jest magistrem filologii angielskiej?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (30 lipca) do godziny 11.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRESARIAT KSM. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 30 lipca, do godziny 11.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat 34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.