Kabaret Paranienormalni w programie „Baltic Tour” (KONKURS)

17 Lip

Podczas urlopu nad Bałtykiem urlopowicze spodziewają się perfekcyjnej pogody, pięknych kobiet na plaży i zachęcających mężczyzn w budkach z goframi, często zapominając o tym, że rzeczywistość może nieco różnić się od wyobrażeń. Jest jednak coś, czego mogą być pewni na 100%. To potężna dawka dobrej zabawy gwarantowana przez Paranienormalnych w programie „Baltic Tour”. Trójmiejska publiczność będzie miała okazję zobaczyć kabaret 24 i 25 lipca w sopockim klubie Pick&Roll. Mamy dla Was bilety! 

Baltic Tour to wyjątkowa nadmorska trasa, podczas której kabaret odwiedzi kilkanaście bałtyckich miejscowości, aby ubarwić Wasz urlop. Spektakle Paranienormalnych nad morzem są już stałym elementem wypoczynkowych atrakcji. Ich energia, humor i uwielbiane przez wszystkich postaci rozgonią wszelkie chmury, uleczą słoneczne oparzenia i zaradzą na problemy z wakacyjną miłością –zapowiadają organizatorzy.

Na scenie sopockiego Pick&Roll’a Paranienormalni wystąpią trzykrotnie: 24 lipca (godz. 18.00 i 21.00) oraz 25 lipca (godz. 18.00). Bilety w cenie 50, 70 lub 90 zł dostępne w dniu wydarzenia w kasie przed wejściem lub za pośrednictwem strony internetowej

para

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na występ kabaretu 24 lipca o godzinie 18.00!

Z jaką rozgłośnią radiową związany był Igor Kwiatkowski?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (23 lipca) do godziny 11.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRESARIAT PARANIENORMALNI. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 23 lipca, do godziny 11.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat 34art.pl.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.