Jubileuszowy koncert Renaty Przemyk (KONKURS)

24 Sty

W 2014 roku mija 25 lat od pojawienia się na polskim rynku muzycznym wyjątkowej artystki – Renaty Przemyk. Zagranych ponad 1800 koncertów, nagrody na największych polskich festiwalach, złote płyty, muzyka do sztuk teatralnych i wierna publiczność oczekująca niecierpliwie kolejnych utworów – to bilans ćwierćwiecza pracy kobiety, która, jak mówi o sobie, „sama siebie stwarza muzyką”. Weź udział w konkursie i wygraj bilety na koncert w Sopocie!

Z okazji przypadającego jubileuszu, Renata wraz ze swoim zespołem, przygotowuje dla swoich fanów niespodziankę w postaci specjalnych koncertów urodzinowych, na które składać będą się m.in. piosenki powstałe przez ostatnie 25 lat.

Każda z 10-ciu wydanych w tym czasie płyt Renaty była wyjątkowa, wyróżniająca się oryginalnym połączeniem brzmień i stylów, nieśmiertelnym akordeonem i rozpoznawalnym, charyzmatycznym głosem a kolejne piosenki zdobywały serca coraz wierniejszych słuchaczy. Znakomita muzyka z pięknymi melodiami niesie teksty Anny Saranieckiej, autorki związanej z twórczością Renaty od wielu lat – teksty głębokie i poetyckie, podawane przez wokalistkę z charakterystyczną brawurą i lekkością. Piosenki takie jak „Babę zesłał bóg”, „Ten taniec” czy „Zero (odkochaj nas)” weszły przebojem na anteny radiowe i razem z „Odjazdem” czy „Kochaną” (zaśpiewaną wspólnie z Kasią Nosowską), królowały na pierwszych miejscach list przebojów, w tym na Trójkowej Liście Przebojów. Każda kolejna płyta przysparzała Renacie nowych fanów a kolejne inspiracje i doświadczenia rodziły muzykę coraz ciekawszą i dojrzalszą.

Przygotowywane koncerty urodzinowe różnić się będą od tych, które artystka grała do tej pory przede wszystkim repertuarem i specjalną scenografią. Renata wraz ze swoim zespołem postanowiła sięgnąć do wszystkich swoich płyt, w szczególności do tych najstarszych oraz piosenek, których bardzo dawno nie wykonywała, a czasami w ogóle nie były grane na koncertach. Zaskoczeniem z pewnością będą ich nowe aranżacje oraz przygotowane dodatkowe niespodzianki. Jakie? O tym będzie można przekonać się wyłącznie na koncertach, które rozpoczną się już w styczniu. Trasa klubowa zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2014r. m.in. też dlatego, że w lutym artystka obchodzi swoje urodziny. Jak zapewnia sama Renata, podczas koncertu nie zabraknie też największych przebojów.

Trójmiejscy fani wokalistki mają okazję uczestniczyć w tym niezwykłym jubileuszu 30 stycznia podczas koncertu w sopockim klubie Scena (ul. Aleja Franciszka Mamuszki 2). Start: godzina 20.30.

RENATA PRZEMYK SOPOT

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert!

Kim z wykształcenia jest Renata Przemyk?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (28 stycznia) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – RENATA PRZEMYK. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 28 stycznia, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

                                             >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Konkurs został rozwiązany. Zajrzyjcie do swoich skrzynek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.