Inteligencja Finansowa 2018 (PATRONAT)

3 Mar

Zacznij wiosnę świadomy swojego finansowego IQ! Nadchodzi kolejna edycja Inteligencji Finansowej – czyli okazja by spotkać się z ludźmi ze świata biznesu. IF to jedno z największych wydarzeń dotyczących przedsiębiorczości i samorozwoju w Trójmieście. SFBCC zaprasza wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianym tematem finansów, inwestycji oraz rynków na Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie już 16 i 17 marca 2018 roku.

Festiwal Inteligencji Finansowej to projekt, którego celem jest przybliżenie studentom możliwości efektywnego zarządzania kapitałem. Przez 2 dni eksperci zgromadzą się w jednym miejscu, by połączyć praktykę z teorią i pokazać jak wygląda biznes od zaplecza.

Na tegorocznej scenie pojawią się m.in.:
Kajetan Hübner – CEO Business Bay, Bartłomiej Glinka – współzałożyciel firmy OMIDA, Aleksandra Romanek – manager z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości, Konrad Ryczko – analityk domu maklerskiego.

Podczas wydarzenia poruszane będą tematy: zagrożeń i profitów inwestowania w nieruchomości, biznesu tradycyjnego, giełdy oraz kryptowalut!

Szczegółowy harmonogram jest już dostępny na fanpage’u wydarzenia, gdzie na bieżąco informujemy o aktualnościach – ogłaszają organizatorzy.

Organizatorem cyklu prelekcji i warsztatów jest Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak wymagane są zapisy.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność patronować Festiwalowi IF.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.