Gdynia Kreatywna po raz 3.

22 Wrz

Interesuje Cię branża kreatywna? Wiążesz z nią marzenia o własnym biznesie? Weź udział w warsztatach „Od pomysłu do biznesu” organizowanych w ramach 3.edycji projektu Gdynia Kreatywna. Trwają zapisy na spotkania.

W tegorocznej edycji Gdyni Kreatywnej skupiliśmy się na szkoleniach i warsztatach skierowanych do mniejszej, wyselekcjonowanej grupy osób. Zaplanowaliśmy 5 spotkań z udziałem specjalistów – mówi Monika Antkowiak z Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Szkolenia obejmować będą tematy:

23.09.2017 – Własna firma w branży kreatywnej – Zostań freelancerem w branży kreatywnej – nowy trend w jednoosobowej działalności gospodarczej. Poznaj nowe zawody i zobacz, kim możesz zostać – poprowadzi Ula Wiszowata – redaktor naczelna portalu www.fashionbiznes.pl
30.09.2017 – Sprzedaż – Dlaczego moja marka nie sprzedaje? Poznaj narzędzia marketingowe, które pomogą zwiększyć sprzedaż – poprowadzą Mikołaj Winkiel – Brand 24, Ireneusz Klimaczk – GetResponse, Patryk Siedliński,
7.10.2017 – Trendy, a marketing – Trendy i mikrotrendy, które należy wykorzystać w promocji marki z sektora kreatywnego w roku 2018 – poprowadzi Agnieszka Polkowska – właścicielka studia TRENDSPOT oraz Head of Trends w POP UP GRUPA,
14.10.2017 – VM – Visual Merchandaising dla małego przedsiębiorcy – poprowadzi Dagmara Habiera – VM Studio,
21.10.2017 – PR – Jak przekonać do siebie media, czyli o sztuce nawiązywania i utrzymywania relacji z dziennikarzami – poprowadzi Agnieszka Groza – HIDAY.

Szkolenia odbywać się będą raz w tygodniu w soboty od godz. 11.30 w Gdynia InfoBox (ul. Świętojańska 30). – O przyjęciu na warsztaty decyduje nie kolejność zgłoszeń ale ich jakość. Na podstawie odpowiedzi na dwa pytania wybieramy osoby, które najbardziej skorzystają ze szkoleń – tłumaczy Dorota Cząstka ze Studia Kreatywnego H!DAY. Zapisy odbywają się poprzez stronę internetową: evenea.pl.

W ramach Gdyni Kreatywnej odbędą się także dwa seanse filmowe, dotykające tematów związanych z branżą kreatywną. Filmy będą doskonałym uzupełnieniem tematów szkoleń, a także pozwolą spotkać się wszystkim uczestnikom Gdyni Kreatywnej, poza salą szkoleniową.

5 października o godz. 18.00 w Gdyńskim Centrum Filmowym odbędzie się projekcja filmu „Tworzyć trendy”, próbującego odpowiedzieć na pytanie, kto w dzisiejszych czasach tak naprawdę kreuje trendy: projektanci mody, agencje trendsetterskie czy może awangardowe marki? Natomiast tydzień później, 12 października o godz. 18.00, również w Gdyńskim Centrum Filmowym odbędzie się projekcja filmu „Fresh Dressed”, mówiącego o wpływie muzyki hip-hopowej na modę.

Wstęp na projekcje jest bezpłatny. Wymagana jest rezerwacja biletów.

Regulamin projektu oraz więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl.

 Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.