Gdańskie propozycje na Walentynki

13 Lut

Jak co roku z okazji święta zakochanych w Gdańsku przygotowano specjalne wydarzenia, dzięki którym ten dzień będzie można spędzić w wyjątkowy sposób.

Przejazdy walentynkowym zabytkowym tramwajem

Już tradycyjnie z okazji święta zakochanych spółka Gdańskie Autobusy i Tramwaje zaprasza na przejażdżkę zabytkowym tramwajem walentynkowym. Zakochani, ale także ci, którzy szukają swojej drugiej połówki, mogą bezpłatnie skorzystać z przejażdżki historyczną N-ką. Na pokładzie dla wszystkich gorące niespodzianki. Czerwona N-ka ozdobiona dziesiątkami serduszek 14 lutego kursować będzie na trasie Strzyża – Siedlce – Zaspa od godz. 15.00 do 20.30. Rozkład jazdy dostępny na stronie gait.pl.

Zabookowani – wyjątkowy wieczór walentynkowy dla wszystkich zaczytanych

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku zaprasza wszystkich ZABOOKOWANYCH – zakochanych w książkach – do udziału w tajemniczej zabawie walentynkowej! 14 lutego zorganizuje wyjątkową grę miejską, w której mogą wziąć udział zarówno single jak i pary. Warunkiem udziału w tym niecodziennym wydarzeniu jest zabranie ze sobą książki, w której jesteście bezgranicznie zakochani.

Wydarzenie składać się będzie z dwóch części:

Gra miejska oparta na grywalizacji – o godz. 17:30 w naszych mediach społecznościowych (facebook i instagram) opublikujemy wskazówki do miejsc w Gdańsku Śródmieście, do których musicie dotrzeć z książką w ręku. Tylko dzięki temu otrzymacie pierwsze zadanie, po wykonaniu którego dostaniecie wskazówki do drugiego etapu zabawy – informują organizatorzy. I dodają: – Zabookowani są wśród nas czyli wieczór walentynkowy. Około godz. 19:00 spotkamy się w tajemniczym miejscu, do którego trafi wyłącznie 30 najszybszych i najbardziej zdeterminowanych uczestników naszej walentynkowej gry miejskiej. Wieczór ten będzie pełen niespodzianek i atrakcji dla zakochanych w książkach.

Jeśli macie ochotę spędzić ten walentynkowy wieczór w nietypowy i niebanalny sposób, to koniecznie dołączcie do wydarzenia

Pokażmy jak wielu ZABOOKOWANYCH jest wśród nas! Dla najbardziej zaczytanych uczestników gry przygotowano wyjątkowe nagrody.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.