Gdańska Jesień Pianistyczna (KONKURS)

8 Lis

Jesień, gdy słyszy to słowo miłośnik muzyki klasycznej, wcale nie przychodzi mu na myśl deszcz i obniżenie temperatury, ale rozpoczęcie Gdańskiej Jesieni Pianistycznej. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia!

Na przestrzeni lat Gdańska Jesień Pianistyczna urosła do rangi jednego z najważniejszych wydarzeń pianistycznych w kraju. Corocznie goszczą na nim największe gwiazdy polskiej i światowej pianistyki, począwszy od laureatów konkursów pianistycznych po wybitne talenty i autorytety muzyczne. W tym roku, podobnie jak w poprzednich edycjach, przez kilka kolejnych listopadowych wieczorów przed pomorską publicznością wystąpią znakomici, doceniani w kraju i za granicą artyści, wywodzący się nie tylko z nurtu muzyki klasycznej, ale także jazzu i muzyki współczesnej. Gwiazdami tegorocznej edycji będą m.in. Nelson Goerner, Luis Fernando Perez, Leszek Możdżer, Denis Zhdanov.

Hasłem tegorocznej XII edycji Festiwalu jest Energia Muzycznej Jesieni. Chcielibyśmy, aby koniec roku kojarzył się melomanom z rozpoczęciem sezonu koncertowego i możliwością cieszenia się z bogatej oferty repertuarowej Filharmonii Bałtyckiej. W trakcie Festiwalu będzie można uczestniczyć w 3 koncertach symfonicznych i wielu recitalach. Festiwal swoim zróżnicowanym, wielokulturowym repertuarem oraz poziomem artystycznym zaproszonych gości wzbija się na wyżyny muzycznych wydarzeń nie tylko w Polsce, ale też w Europie.

W tym roku na scenach PFB wystąpi aż 16 pianistów. Festiwal potrwa od 10 do 27 listopada 2017r.

SZCZEGÓŁY: bilety@filharmonia.gda.pl i pod numerem telefonu 58 320 62 62, 58 323 83 62.

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i zdobądź podwójne zaproszenie na Recital w ramach Festiwalu Gdańska Jesień Pianistyczna 15.11.2017 godz. 19:00 w PFB.

                                       W jakim mieście urodził się pianista Bogdan Czapiewski?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (13 listopada) do godziny 12:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL –RECITAL. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 13 listopada, do godziny 12:00.
2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.
3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.
4. Nagrodami w konkursie są bilety na koncert w PFB na Ołowiance.

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.