Kayah gwiazdą Festiwalu Kolorów by Wawel Fresh & Fruity! (PATRONAT)

16 Cze

Patrzysz na świat przez różowe okulary? Marzysz o niebieskich migdałach? Nie masz zielonego pojęcia, jak spędzić wolny czas? Połącz te trzy kolory, dodaj jeszcze słodki smak słodyczy i zanurz się razem z nami w wielobarwnej chmurze Kolorów Holi! Rusza 7. edycja Festiwalu Kolorów – w tym roku pod nazwą Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity! Gwiazdą wieczoru będzie Kayah!!!

Festiwal Kolorów rusza w trasę po Polsce już 7 raz. Nie zmieniamy tego, co dobre! Pokolorujemy 15 miast i wywołamy tysiące uśmiechów na twarzach uczestników. Podczas wydarzeń o pełnych godzinach wyrzucimy w górę kolorowy puder Holi. W tym roku dołączył do nas słodki Partner tytularny – firma Wawel, który podczas wszystkich wydarzeń zapewni zapas pysznych słodyczy. Jesteśmy dla Was! Będziecie z nami? – zachęcają organizatorzy.

Festiwal Kolorów to najbardziej kolorowa impreza w Polsce! – Główną atrakcją jest oczywiście barwny puder Holi, którym wspólnie posypiemy się o pełnych godzinach, wszystko wśród uśmiechu i poczucia niesamowitej energii. Zabawie będzie towarzyszyć wspaniała muzyka – w tym roku pragniemy do nas zaprosić m.in. PlanBe, Zeamsone, Tymka, B.R.O, wielu interesujących DJów, a także lokalne zespoły, które z przyjemnością zagrają dla kolorowej publiczności. Oprócz tego na uczestników będą czekały wspaniałe strefy sponsorskie. Wawel przygotował moc różnorodnych atrakcji, m.in. trampolinę i galaretki Fresh & Fruity, pełne smaków i kolorów. Poza tym będzie można wziąć udział w wyścigu w workach, pochillować na łonie natury lub… przybić piątkę ze znanym youtuberem. Nie zabraknie także… Festiwalu Balonów! Wypuścimy w powietrze piękne balony giganty! Musicie być z nami! – informują  organizatorzy wydarzenia.

SPRAWDŹ TO!
www.festiwalkolorow.pl
www.facebook.com/festiwal.kolorow
www.instagram.com/festiwalkolorow/

Pełna lista: www.facebook.com/festiwal.kolorow/events

25.05 Rzeszów
01.06 Lublin
02.06 Kraków
08.06 Wrocław
09.06 Poznań
15.06 Katowice
16.06 Warszawa
22.06 Gdańsk
29.06 Łódź
30.06 Kielce
06.07 Cieszyn
13.07 Toruń
15.08 Gorlice
24.08 Giżycko
25.08 Częstochowa

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.