Ferie MAKERSPACE w gdyńskim EXPERYMENCIE (KONKURS)

5 Lut

Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni zaprasza do kreatywnej zabawy nauką podczas rodzinnych ferii MAKERSPACE. Od 9 do 24 lutego wystawa zmieni się w warsztat konstruktorski dla małych i dużych artystów oraz inżynierów. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są potrójne zaproszenia na wystawę stałą.

Makerspace to nic innego jak inteligentna przestrzeń dla twórców, gdzie można rozwinąć zdolności manualne oraz kreatywne myślenie i przekonać się, że fizyka jest w zasięgu naszych rąk.

Codziennie od 10:00 do 17:00 goście stworzą wspólnie z rodziną, znajomymi czy innymi gośćmi dioramę, czyli makietę miasta. Poznają również Edu-konstrukcje, które tłumaczą działanie sił fizyki oraz wcielą się w rolę naukowców podczas mobilnej gry na wystawie, by uratować naszą cywilizację.

W tygodniu w godzinach od 10:00 do 17:00 odwiedzający przetestują swoje siły jako majsterkowicze i stworzą niezwykłe rysunki przy użyciu tzw. Scribblingmachines.

W weekendy natomiast, o godz. 12:00 i 15:00, przekonają się, że każdy jest odkrywcą, poznają historię wynalazków i zainspirują się pracą wielkich konstruktorów podczas EDUweekendów.

Wszystkie powyższe aktywności dostępne będą w cenie biletu wstępu.

W ramach ferii w dni powszednie EXPERYMENT przygotował również dodatkowo płatną ofertę specjalną, czyli warsztaty konstruktorskie, skierowane zarówno dla gości indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Cardboard automata i (Nie)zwykłe konstrukcje, to dwie propozycje zajęć, podczas których uczestnicy zbudują od podstaw maszyny proste oraz hydrauliczne i zabiorą je do domu! Szczegóły oferty i ceny na www.experyment.gdynia.pl.

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj potrójne zaproszenie na wystawę stałą, organizowaną w CN EXPERYMENT.

Uzasadnij w trzech zdaniach, dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać zaproszenie
                                                                    do CN EXPERYMENT?

Na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (8 lutego) do godziny 10.00 wyślij odpowiedź na zadane pytanie. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – EXPERYMENT. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodami są potrójne wejściówki na stałą wystawę w CN Experyment, do wykorzystania do końca roku.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 8 lutego, do godziny 10:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytanie.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są potrójne zaproszenia do CN Experyment na stałą wystawę, do wykorzystania do końca roku 2019.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.