Event motoryzacyjny w CH Osowa*

24 Sie

25 i 26 sierpnia Centrum Handlowe Osowa zaprasza wszystkich miłośników motoryzacji oraz zapalonych kierowców na imprezę motoryzacyjną, podczas której będzie można między innymi wziąć udział w szkoleniu z bezpiecznej jazdy czy zobaczyć pokaz driftu.

W ostatni weekend sierpnia w Centrum Handlowym Osowa odbędzie się moto event, organizowany przez Sopockie Stowarzyszenie Sportowe Automobilklub Orski. Przez dwa dni w Centrum eksponowane będą samochody sportowe zawodników Automobilklubu, które brały udział prestiżowych zawodach takich jak wyścigi, rajdy czy rajdy historyczne. Samochody zaprezentują się również w akcji – przewidziano pokaz driftu, czyli techniki jazdy pojazdem w kontrolowanym poślizgu. Chętne osoby będą mogły wziąć udział w płatnych przejazdach samochodami sportowymi z zawodnikami driftowymi po parkingu CH Osowa. Zaproszenia na tzw. Taxi Drive będzie można wygrać w konkursie przeprowadzanym na fanpage’u CH Osowa.

Zarówno w sobotę jak i w niedzielę odbywać się będą szkolenia z zakresu bezpiecznej jazdy, które poprowadzą certyfikowani instruktorzy sportów motorowych. W ramach warsztatów przewidziano próby sprawnościowe, test Stewarta czy jazdę w alkogoglach. W zajęciach udział wezmą osoby, które wygrają zaproszenia w konkursach organizowanych na fanpage’u Centrum Handlowego Osowa Komu nie uda się wygrać bezpłatnych przejazdów lub wstępu na warsztaty, ten będzie mógł je wykupić zarówno w pierwszym i drugim dniu wydarzenia, między godziną 17:00 a 18:00.

Na terenie Centrum zorganizowane zostaną także szkolenia z pierwszej pomocy oraz z bezpieczeństwa ruchu drogowego – te prelekcje są darmowe.

Bardzo ciekawym elementem wydarzenia będzie prezentacja bolidu zbudowanego przez studentów Politechniki Gdańskiej, w którym jego załoga wyruszać będzie na podbój europejskich torów wyścigowych. To już trzeci i najbardziej zaawansowany bolid zbudowany przez studentów Politechniki Gdańskiej.

Dla tych, którzy chcieliby w zupełnie bezpieczny sposób sprawdzić swój refleks za kierownicą, przygotowano profesjonalny symulator sportowej jazdy oraz zawody samochodów zdalnie sterowanych. Mistrzostwa FC o Puchar Centrum Handlowego Osowa zostaną rozegrane na specjalnym torze, który pojawi się na terenie Centrum. ]

Poprzedni event motoryzacyjny, który odbył się w styczniu w naszym Centrum, cieszył się ogromnym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy ponownie zorganizować wydarzenie będące nie lada gratką dla fanów motoryzacji. Myślę, że będzie to wyjątkowo emocjonujące zakończenie wakacji – zachęca do przybycia Aleksandra Słowińska, Dyrektorka Centrum Handlowego.

To jednak nie koniec atrakcji przewidzianych na ostatni weekend sierpnia. W sobotę i niedzielę na parkingu Centrum Handlowego Osowa odbywać się będzie festiwal wakacyjnych smaków – czyli zjazd food trucków, serwujących najlepsze dania street foodowe z różnych zakątków świata – Czeczenii, Indii czy Tajlandii.

HARMONOGRAM WYDARZENIA:

25.08 SOBOTA

12.00 – 12.15 – Ceremonia otwarcia moto eventu
12.15 – 12.30 – Pokaz driftu
12.30 –13.00 – Pokaz pierwszej pomocy MOTOAKTYWNI
13.00 – 13.30 – DRIFT TAXI – płatne przejazdy z zawodnikami driftowymi – dla zwycięzców konkursów z Facebooka
13.30 – 14.30 – Szkolenie z bezpiecznej jazdy samochodem z instruktorami – AK ORSKI dla zwycięzców konkursów z Facebooka
14.30 – 15.00 – Prezentacja BOLIDU – PG RACING TEAM – studentów PG
15.00 – 15.30 – DRIFT TAXI – płatne przejazdy z zawodnikami driftowymi – dla zwycięzców konkursów z Facebooka
15.30 – 17.00 – Szkolenie z bezpiecznej jazdy samochodem z instruktorami – AK ORSKI dla zwycięzców konkursów z Facebooka
17.00 – 18.00 – DRIFT TAXI – płatne przejazdy z zawodnikami driftowymi – możliwość wyku- pienia jazd

ATRAKCJE STAŁE 12.00 –18.00
Wystawa samochodów sportowych zawodników AK ORSKI Zawody samochodów zdalnie sterowanych RC PLANET Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej MOTOAKTYWNI.

26.08 NIEDZIELA

12.00 – 12.30 – Pokaz driftu
12.30 – 13.00 – DRIFT TAXI – płatne przejazdy z zawodnikami driftowymi – dla zwycięzców konkursów z Facebooka
13.00 – 14.00 – Szkolenie z bezpiecznej jazdy samochodem z instruktorami – AK ORSKI dla zwycięzców konkursów z Facebooka
14.00 – 14.30 – Prezentacja BOLIDU PG RACING TEAM – studentów PG
14.30 – 15.00 – DRIFT TAXI – płatne przejazdy z zawodnikami driftowymi – dla zwycięzców konkursów z Facebooka
15.00 – 17.30 – Szkolenie z bezpiecznej jazdy samochodem z instruktorami – AK ORSKI dla zwycięzców konkursów z Facebooka
17.00 – 18.00 – DRIFT TAXI – płatne przejazdy z zawodnikami driftowymi – możliwość wykupienia jazd

ATRAKCJE STAŁE 12.00 – 18.00
Wystawa samochodów sportowych zawodników AK ORSKI. Zawody na symulatorze rajdowym – RAGNAR SIMULATOR 3 CITY.

*–Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.