ENEMEF: Noc Thora 3D (KONKURS)

5 Lis

Noc Thora 3D, która odbędzie się 8 listopada w Multikinie, to kinowy wieczór z legendarnym superbohaterem z uniwersum Marvela. Dynamiczna akcja, przewrotny humor, świetna obsada, wątek romansowy i doskonałe efekty specjalne gwarantują rozrywkę na wysokim poziomie. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na filmy prezentowane w ramach maratonu!

W nocy z 8 na 9 listopada uczestnicy ENEMEFU: Noc Thora 3D zobaczą trzy filmy zrealizowane z wielkim rozmachem i dbałością o każdy szczegół. Na uczestników tego wydarzenia czekają epickie sceny walki, interesująca fabuła i heroiczne wyczyny bohaterów, które sprawią, że nie można oderwać wzroku od ekranu. W repertuarze znalazły się: „THOR: MROCZNY ŚWIAT 3D” (premierowo), „THOR 3D” oraz „AVENGERS 3D”. Wszystkie produkcje będą wyświetlane w 3D, dzięki czemu ta noc będzie naprawdę niezwykłym widowiskiem. Start: godzina 22.00.

ENEMEF: NOC THORA 3D odbędzie się 8 jednocześnie w 25 Multikinach w całej Polsce: Bielsko-Biała (Czechowice), Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Źródło: Informacja prasowa.

UWAGA: KONKURS! Odowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na NOC THORA 3D w gdyńskim Multikinie!

Kto odpowiada za muzykę w prezentowanym premierowo filmie Thor: Mroczny świat 3D?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (7 listopada) do godziny 09.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO – ENEMEF NOC THORA 3D. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzony zostanie autor najszybciej nadesłanej odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Aby wziąć udział w konkursie musisz być fanem my3miasto.pl na Facebooku.

2. Konkurs trwa do 7 listopada, do godziny 09.00.

3. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

4. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.