Dwa Teatry po raz piętnasty w Sopocie

13 Cze

Teatry: Polskiego Radia i Telewizji Polskiej po raz kolejny połączyły swoje siły. 21 produkcji radiowych i 11 telewizyjnych, ciekawe wydarzenia towarzyszące, warsztaty i spotkania ze znanymi polskimi aktorami – to wszystko i jeszcze więcej czeka na was podczas tegorocznego festiwalu Dwa Teatry.

Od 14 do 16 czerwca w sopockim Mutikinie zaprezentowane zostaną wszystkie zakwalifikowane do konkursu słuchowiska radiowe i spektakle telewizyjne. Dodatkowo widzowie będą mieli możliwość zapoznania się z pozakonkursowymi spektaklami Arte France.

Imprezie towarzyszy wiele ciekawych wydarzeń. Z festiwalową publicznością spotkają się największe polskie gwiazdy, m.in. Anna Cieślak, Maja Ostaszewska czy Danuta Stenka. Dla najmłodszych przygotowano warsztaty w gdańskim Teatrze Miniatura. Nie zawiodą się także fani reportażu – będą oni bowiem mieli możliwość posłuchania audycji przygotowanych przez wielokrotnie nagradzanych polskich reportażystów radiowych.

Uroczyste otwarcie festiwalu na Scenie na Skwerze Kuracyjnym zostanie połączone z wręczeniem Wielkiej Nagrody Festiwalu „Dwa Teatry – Sopot 2014”.

Wyróżnienia dla najlepszych produkcji radiowych oraz telewizyjnych przyznane zostaną 16 czerwca podczas wieńczącej festiwal Gali Wręczenia Nagród w Sheraton Hotel Sopot.

dwa teatry

Więcej informacji oraz program imprezy znajdziecie TUTAJ.

One Reply to “Dwa Teatry po raz piętnasty w Sopocie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.