Dołącz do akcji „Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny”

16 Mar

Rozpoczęła się rekrutacja partnerów akcji „Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny”. Lokale gastronomiczne, salony beauty i SPA czy gdańskie instytucje kulturalne mają czas do 23 marca na zgłoszenie się.

Co roku tłumy gdańszczan i turystów odwiedzą miejsca za pół ceny. Jest to doskonała promocja dla każdego, kto zechce przyłączyć się do akcji – tłumaczy Izabela Heidrich z gdańskiego magistratu.

Dziesiąta gdańska edycja „Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny” odbędzie się w weekend 7-8 kwietnia. Udział w tegorocznej odsłonie potwierdziło już kilkunastu partnerów, lokali gastronomicznych i instytucji kulturalnych, m.in. Teatr Wybrzeże, Centrum Hewelianum, Muzeum Gdańska, Muzeum Archeologiczne w Gdańsku. Szczegóły można znaleźć na stronie gdansk.pl/rozsmakujsie.

Formuła „Weekendu” jest otwarta, do udziału zapraszamy więc wszystkie gdańskie lokale gastronomiczne, obiekty noclegowe, salony beauty i SPA, miejskie instytucje kulturalne i sportowe, którzy w trakcie trwania akcji zadeklarują obniżenie cen wybranych usług lub produktów o 50% – mówi Izabela Heidrich.

Jak się zgłosić?

Należy wypełnić i podpisać „Deklarację”. Następnie należy ją dostarczyć:

– osobiście do sekretariatu Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej, ul. Nowe Ogrody 8/12, III piętro, pokój 337

lub

– wysłać skan na adres e-mail: hanna.wyszynska@gdansk.gda.pl.

Rekrutacja partnerów trwa do 23 marca 2018 r.

Szczegóły akcji, zgłoszenie i regulamin można znaleźć tutaj.

Dodajmy, że w gdańskiej edycji akcji mogą uczestniczyć tylko lokale z siedzibą w granicach administracyjnych Gminy Miasta Gdańska. Oferta „za pół ceny” obowiązuje od soboty 7 kwietnia od otwarcia lokalu do niedzieli 8 kwietnia 2018 r. do godz. 24:00 lub do zamknięcia lokalu uczestnika. Oferta „za pół ceny” nie dotyczy cen alkoholu. Uczestnicy, którzy przystąpią do „Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny” są zobowiązani do umieszczenia w widocznym miejscu plakatów i innych materiałów promujących akcję.

Szczegóły dotyczące akcji na terenie Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdyni-Sopot są dostępne na stronie metropoliagdansk.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.