Depeche Mode Live in Berlin na wielkim ekranie (KONKURS)

2 Lis

Multikino, Sony Music Poland i Polskie Forum Depeche Mode mają zaszczyt zaprosić wszystkich fanów grupy Depeche Mode na wyjątkowe wydarzenie. Już 4 listopada we wszystkich kinach sieci Multikino odbędzie się premierowy pokaz koncertowego DVD – Depeche Mode Live in Berlin. Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na seans! 

Ogromny sukces płyty „Delta Machine” (m.in. najlepiej sprzedająca się zagraniczna płyta roku 2013 w Polsce) doczekał się przypieczętowania w postaci wydawnictwa koncertowego. Depeche Mode wystąpili nad Wisłą w ramach Delta Machine Tour aż dwa razy (w lipcu 2013 na Stadionie Narodowym i lutym 2014 w Łodzi) i oba te wyprzedane koncerty zostawiły niezapomniane wrażenia.

Poza świetną formą muzyków i solidną setlistą, obejmującą hity z całej kariery grupy, każdy występ odznaczał się niesamowitym klimatem także za sprawą wizualizacji Antonna Corbijna, artysty od lat współpracującego z zespołem. Teraz dzięki wydawnictwu „Depeche Mode Live in Berlin” można na stałe zachować te wspomnienia w swojej kolekcji.

Wydanie „Depeche Mode Live in Berlin” to box zawierający 2 DVD, 2 CD i płytę Blu-Ray audio. Pierwsze DVD to dwugodzinny koncert zespołu zarejestrowany w berlińskiej hali O2 World z 23 i 27 listopada 2013 r. Drugie DVD („Alive In Berlin”) to zapis show połączony z materiałami zza kulis, wywiadami z zespołem i fanami, a także 2 piosenki zarejestrowane podczas sesji akustycznej w hotelu w Berlinie. Płyty CD to zapis audio koncertu (w sumie 21 piosenek) a Blu-Ray audio to wersja deluxe płyty „Delta Machine” w najwyższej jakości dźwięku w systemie 5.1. Całe wydawnictwo wydane będzie w specjalnym opakowaniu, do którego dołączona jest 16-stronicowa książeczka.

Pokaz premierowy „Depeche Mode Live in Berlin” będzie można zobaczyć 4 listopada o godzinie 20.00 w kinach sieci Multikino i Silver Screen z wyłączeniem Sopotu. Bilety do nabycia w kasach kin i za pośrednictwem strony internetowej w następujących cenach: 25 zł (normalne), 23 zł (ulgowe), 21 zł (Facebook), 20 zł (Multikino&Gala).

DepecheMode-plakat

UWAGA: Rozwiąż konkursową zagadkę i wygraj podwójne zaproszenie na pokaz!

Z jakimi zespołami przed założeniem grupy Depeche Mode związany był jeden z jej założycieli, który opuścił skład w 1981 roku?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (3 listopada) do godziny 14.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych wiadomości zawierających poprawną odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 3 listopada, do godziny 14.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.