Darmowe porady specjalistów w CH Osowa*

10 Paź

W najbliższy weekend w Centrum Handlowym Osowa będzie można zasięgnąć porad ekspertów żywieniowych oraz zdobyć zdrową dietę na cały miesiąc.

Weekend 14–15 października upłynie pod hasłem „Moda Na Dietę Fit”. W Centrum Handlowym pojawią się dietetycy, którzy przeprowadzą konsultacje żywieniowe oraz udzielą porad z zakresu zdrowego stylu życia. Specjaliści doradzą, co wyeliminować ze swojej diety, a co w nią włączyć, aby poprawić swoje samopoczucie i zadbać o zdrowie. Konsultacje są zupełnie bezpłatne. Każda chętna osoba będzie mogła również wykonać darmową analizę składu ciała i wynik badania omówić z dietetykiem. Badanie na profesjonalnym analizatorze pozwoli m.in. na precyzyjne określenie masy mięśniowej oraz tkanki tłuszczowej, zawartości wody w organizmie oraz obliczenie BMI – wskaźnika masy ciała, mającego duże znaczenie w ocenie otyłości czy niedowagi.

Mamy nadzieję, że „Moda Na Dietę Fit” będzie doskonałą okazją do pozytywnej zmiany stylu życia u niejednej osoby, która skorzysta z darmowych porad. Warto wykorzystać każdą okazję, by zadbać o swoje zdrowie. Serdecznie zapraszamy – zachęca do odwiedzin Centrum Aleksandra Słowińska, Dyrektorka Centrum Handlowego Osowa.

Dodatkowo 14 i 15 października odbywać się będzie akcja, w której wygrać można zdrową dietę pudełkową na cały miesiąc. Wystarczy w tych dniach dokonać zakupu na kwotę min. 50 złotych widniejącą na na jednym lub maksymalnie dwóch paragonach z różnych sklepów z Centrum Handlowego Osowa, z wyłączeniem hipermarketu Auchan. Dowody zakupu należy w ten sam dzień zarejestrować na stoisku obsługi konkursu, wcześniej wypełnić kupon konkursowy odpowiadając na pytanie: Co motywuje Cię do zdrowego odżywiania? Pięciu autorów najciekawszych odpowiedzi Centrum nagrodzi dietą pudełkową od Optimalbox, dostarczaną pod drzwi przez cztery tygodnie, od poniedziałku do piątku.

Weekend z „Modą na dietę FIT” będzie również doskonałą okazją do zrobienia zakupów w okazyjnych cenach – w wybranych sklepach pojawią się specjalne rabaty i promocje.

*–Artykuł sponsorowany.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.