Creative Morning z kobietami biznesu!

5 Mar

Wraz z rozpoczęciem wiosny Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Creative Morning, które odbędzie się 23 marca. Tym razem gośćmi inspirującego śniadania z biznesem będą kobiety zarządzające startupami.

Wśród zapowiadanych prelegentek podczas najbliższego Creative Morning jako pierwsza wystąpi Izabela Sadowska, która od początku 2011 roku zarządza opiniotwórczym serwisem książkowym Lubimyczytać.pl. Pod jej kierownictwem innowacyjna platforma gromadząca dziś prawie 500 tys. zarejestrowanych użytkowników, w ciągu zaledwie trzech lat, stała się liderem na polskim rynku książkowych serwisów społecznościowych. Spółka jest laureatem prestiżowej Dorocznej Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2014 w kategorii „Kultura w sieci” i tytułu „Firma Roku Polskiego Internetu 2013” przyznawanego przez internetStandard, a Izabela Sadowska otrzymała nagrodę „PIK-owy Laur 2013” za promocję książki i czytania w mediach audiowizualnych i elektronicznych. Podczas marcowego spotkania w STARTERZE zdradzi uczestnikom, jakie są blaski i cienie prowadzenia biznesu na niszowym rynku oraz czym należy kierować się przy budowaniu silnej ogólnopolskiej marki.

Z kolei o początkach swojej przygody z biznesem opowiedzą Marzena Biernacka i Ewa Wituszyńska, pomysłodawczynie startupu PlumBum – pierwszej polskiej marki akcesoriów intymnych dla kobiet, która zadebiutowała na rynku w styczniu tego roku.

Creative Morning z przedsiębiorczymi kobietami odbędzie się w poniedziałek, 23 marca, o godz. 9.00 w STARTERZE. Podczas spotkania, oprócz inspirującego wystąpienia, nie zabraknie również czasu na networking przy śniadaniu. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona!

                                    >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Creative Morning to cykliczne spotkania organizowane od początku 2012 r. przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, które przybierają formę śniadania powiązanego z networkingiem. Podczas Creative Morning zaproszeni goście i prelegenci dzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami, którzy jednocześnie mogą nawiązać cenne, biznesowe kontakty, wymienić się wizytówkami i zaczerpnąć merytorycznej wiedzy.

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER to przestrzeń, wiedza i networking. To społeczność działająca w zakresie startupów, przedsiębiorczości i edukacji. STARTER zmienia przyszłość i sposoby myślenia, kreując przyszłych zwycięzców – od przedszkolaków do przedsiębiorców. Ze STARTEREM rozwój jest prostszy i szybszy niż w pojedynkę. Inkubator zwiększa szanse na sukces startupów i młodych ludzi, inspirując nieszablonowe myślenie i kreatywność już od najmłodszych lat. STARTER został wybudowany przez Miasto Gdańsk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.