Biznesowa Szybka Randka (PATRONAT)(RELACJA)

30 Kwi

Już po raz ósmy w Trójmieście odbyło się spotkanie networkingowe z cyklu Biznesowa Szybka Randka. Przedsiębiorcy spotkali się w środę rano w gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER, aby nawiązać nowe znajomości i zbudować trwałe relacje z potencjalnymi kontrahentami.

Wśród uczestników, którzy przybyli przedstawić swoją działalność byli między innymi: radcowie prawni, przedstawiciele branży szkoleniowej i coachingowej, księgowi oraz osoby zajmujące się finansami. Co ciekawe, Biznesowa Szybka Randka przyciągnęła również tak nietypowe profesje jak iluzjonista czy dźwiękoterapeuta.


Od samego początku słychać było intensywne rozmowy i nikt nie potrzebował rozgrzewki, a raczej wręcz przeciwnie – częściej niż zawsze organizatorzy musieli przerywać dwu minutowe prezentacje. Między rozmówcami zachodziła nić porozumienia, która była silniejsza od uporczywie dzwoniącego dzwonka, sygnalizującego koniec czasu.

Przypomnijmy, że to nietypowe spotkanie networkingowe polega na 4-minutowych rozmowach w parach. Przedsiębiorcy opowiadają czym się zajmują, szukając pola do możliwej współpracy. Na przedstawienie swojego biznesu mają tylko dwie minuty. Potem, wzorem szybkich randek, przechodzą do następnego stolika by móc porozmawiać z kolejnymi osobami. 

Pomysłodawczynią Biznesowej Szybkiej Randki jest Fatima Zblewska, właścicielka firmy VIP EVENT.

Biznesowa Szybka Randka ponownie zakończyła się sukcesem, dlatego też organizatorzy już myślą nad miejscem i datą kolejnej edycji. Szczegóły znaleźć można na Facebooku /biznesowaszybkarandka/.

Jest wiele spotkań networkingowych ale Biznesowa Szybka Randka jest tylko jedna.

Portal my3miasto.pl miał przyjemność być partnerem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.