Konferencja „Bezpieczeństwo w Twoich rękach”

16 Mar

Konferencja „Bezpieczeństwo w Twoich rękach” odbędzie się 23 marca 2016 roku, o godzinie 9:30 na terenie kompleksu Olivia Business Centre, w budynku Olivia Four. Organizatorami spotkania są: Pracodawcy Pomorza, Olivia Business Centre oraz firma Iroglobal.

Żyjemy w czasach, w których szybkie tempo i doskonalenie się stanowią priorytet dla firm działających i rozwijających się na polskim rynku. Dlatego, aby w pełni mogły one wykorzystywać swój potencjał, istotnym jest poczucie bezpieczeństwa i swobody działania. Celem konferencji jest przedstawienie nowoczesnych rozwiązań wspomagających bezpieczeństwo w zakładach pracy, jak również w życiu codziennym. Mamy nadzieję, że uda nam się zwiększyć świadomość uczestników o istotne sprawy związane z bezpieczeństwem.

Tematem konferencji będzie bezpieczeństwo jako przewidywanie i ograniczenie zagrożeń. Nowa jakość z branży ochrony obiektów, monitoringu, motoryzacji, BHP, finansów, audyt legalności oprogramowania – ochrona praw autorskich. Podczas konferencji swoje produkty oraz innowacyjne rozwiązania zaprezentują firmy specjalizujące się w tworzeniu systemów zabezpieczeń działających na Pomorzu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji, gdyż jego tematyka wydaje się nad wyraz interesująca, zwłaszcza dla tych, którym bezpieczeństwo jest bliskie zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym – zachęcają do udziału organizatorzy wydarzenia.

Szczegółowa agenda TUTAJ.

Wstęp wolny ale ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy trwają.

Kiedy? 23 marca 2016, godz. 9:00–15:00
Gdzie? Olivia Business Centre, budynek Olivia Four, parter, wejście od patio.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym konferencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.