Andrzej Seweryn i Olo Walicki interpretują Szekspira (KONKURS)

3 Paź

W programie 18. edycji Festiwalu Szekspirowskiego, który do 5 października potrwa w Gdańsku, znalazło się niezwykłe wydarzenie – spotkanie dwóch mistrzów w projekcie: „to be authentic, or not to be”. Ten muzyczno-teatralny performans jest wynikiem współpracy dwóch wybitnych artystów: Andrzeja Seweryna i Olo Walickiego. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilety na spektakl!

Spotkanie będzie równocześnie premierą nowego instrumentu – skonstruowanego przez Walickiego Kontrabasu Wodnego. W „to be authentic, or not to be” artyści wspólnie podejmą temat odrzucenia i zakwestionowania pewnej konwencji. Spektakl jest próbą odteatralizowania samych siebie w kontekście relacji zawodowej i prywatnej. Jest także zestawieniem odrębnych ludzkich postaw, charakterów i konstrukcji emocjonalnych. Dwa media – słowo i muzyka – staną się, na przykładzie bohaterów dzieł Williama Szekspira, obszarem wyeksponowania ludzkiej autentyczności lub jej braku. Projekt, według koncepcji i scenariusza Olo Walickiego, powstał we współpracy z Natalią Cyrzan i Leszkiem Bzdylem. Realizacją video zajął się Łukasz Boros, grafikę stworzył Maciek Chodziński.

Spektakl grany jest dwukrotnie – w 4 października (sobota) o godz. 21:00 na Scenie Kameralnej Teatru Wybrzeże w Sopocie (prapremiera) oraz w 5 października (niedziela) o godz. 20:00 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Bilety w cenie 25 lub 45 zł dostępne są w sprzedaży on-line, a także w kasach GTS (ul. Bogusławskiego 1) oraz na 2 godziny przed spektaklem w Sopocie.

>>ZOBACZ TAKŻE: Trwa 18. Festiwal Szekspirowski (FOTO)<<

>>Festiwal osnuty wokół Hamleta – 18. edycja Festiwalu Szekspirowskiego w Gdańsku<<

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na ten niezwykły spektakl!

Kim z wykształcenia jest reżyser teatralny odpowiedzialny za inscenizację „Hamleta” zaprezentowaną na uroczystej inauguracji 18. Festiwalu Szekspirowskiego?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do soboty (4 października) do godziny 11.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – FESTIWAL SZEKSPIROWSKI. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych wiadomości zawierających poprawną odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 4 października, do godziny 11.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.