Akcja charytatywna. Napompuj worek z Mają Tokarską

15 Gru

Święta Bożego Narodzenia, to okres, który chcemy spędzić w szczególny sposób, ale także czas, gdy powinniśmy pomyśleć o innych potrzebujących. W weekend 20 i 21 grudnia przed głównym wejściem do Galerii Bałtyckiej stanie namiot, a w nim pojawi się puszka, do której zbierane będą pieniądze dla dzieci chorych na białaczkę z Oddziału Hematologii Dziecięcej gdańskiego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego.

Z okazji świąt siatkarka reprezentacji Polski, Maja Tokarska wraz z agencją reklamową Brand Band, organizuje akcję charytatywną, która ma na celu wsparcie podopiecznych Fundacji z Pompą. Pomóż dzieciom z białaczką. W świątecznym namiocie, oprócz puszek, pojawią się także przekąski oraz ciepłe napoje przygotowane przez Tapas de Rucola, Fajne Baby! Cupcake Bar oraz Monikę i Malwinę Kozłowskie, autorki trójmiejskiego bloga kulinarnego.

Akcję wspierają również ZTM Gdańsk, Galeria Bałtycka, Gastro-Rent wypożyczalnia gastronomiczna oraz Hi-Media.

worek

Osoby, które wspomogą akcję i „napompują worek”, wezmą udział w losowaniu vouchera na weekend dla dwóch osób w Hotelu Hilton o łącznej wartości 1500 zł.

Wszystkich, którym los dzieci chorych na białaczkę nie jest obojętny, zapraszamy 20 i 21 grudnia przed Galerię Bałtycką. Maja Tokarska zachęca do napompowania worka i spełnienia marzeń naszych małych bohaterów.

                                   >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Fundację z Pompą stworzyli rodzice dzieci borykających się z białaczką. Fundację tworzy 13 osób mieszkających w różnych częściach województwa pomorskiego. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie dzieciom nie tylko specjalistycznego sprzętu medycznego, ale także stworzenie przyjaznych warunków hospitalizacji, które wpływają na komfort leczenia na Oddziale Hematologii Dziecięcej gdańskiego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego. Fundacja z Pompą chce oferować także pomoc psychologiczną dla dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin, między innymi poprzez spotkania terapeutyczne, grupy wsparcia i informacyjną stronę internetową. Organizacja ta planuje również współfinansować rehabilitację chorych dzieci tak, aby po wyleczeniu mogły normalnie funkcjonować wśród rówieśników.

Źródło: Informacja prasowa

One Reply to “Akcja charytatywna. Napompuj worek z Mają Tokarską”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.