#6 Aula Trójmiasto

16 Wrz

Szósta edycja AULI Trójmiasto odbędzie się 3 października 2016r. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Trwają zapisy!

Gośćmi będą:

Katarzyna Żórawska
Kasia pomaga startupom z Paryża i Monachium znaleźć najlepszych dla nich programistów i testerów. Kilkakrotnie opowiadała na meet-upach Geek Girls Carrots, jak dobrze napisać profil na LinkedIn oraz jak łatwiej znaleźć pracę. Współorganizowała darmowe weekendowe warsztaty programowania w Pythonie – PyCode Carrots Warsaw 2016. Żeby lepiej zrozumieć świat programistów, sama wzięła udział w paru kursach programowania, m.in JavaScript (CODE:ME) czy Ruby on Rails (Rails Girls Tricity).

Temat: Kogo szukają dziś innowacyjni pracodawcy?

 

Tomasz Brzostowski
Tomek to młody przedsiębiorca, twórca Browaru Brodacz, organizator Hevelki – festiwalu piw rzemieślniczych. Pochodzi z Mazur, do Trójmiasta przyjechał na studia. Skończył Mechanikę i Budowę Maszyn na Politechnice Gdańskiej. W czasie studiów zainteresował się piwem i domowymi sposobami jego produkcji, dlatego sprawy piwne od dawna są jemu tak bliskie. Opowie o swoim marzeniu bycia przedsiębiorcą i o tym jak z kuchni na stancji przeszedł na warzenie „bez żartów”.

Temat: Z kuchni do fabryki piwa.

 

Paweł Borsuk
Paweł jest partnerem w firmie BRANDSPOT. Z zawodu grafik projektant. Opowie jak projektować produkty, które wszyscy pokochają.

Temat: Projektowanie efektu magii we wzornictwie produktów.

Wstęp bezpłatny, jednak obowiązują zapisy!

Śledź na bieżąco profil FB: AULA TRÓJMIASTO.
Czym jest AULA? Zobacz AULA POLSKA.

Aula Polska promuje kulturę przedsiębiorczości technologicznej.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.