3 godziny rockowych emocji, czyli Maraton QUEEN w Multikinie (KONKURS)

5 Maj

Multikino zaprasza wszystkich fanów zespołu Queen na niezwykły maraton. 7 maja o godzinie 19.00 w ciągu jednego wieczoru na wielkim ekranie będzie można zobaczyć dwa wybitne koncerty –  Queen Rock Montreal oraz Hungarian Rhapsody: Queen Live in Budapest ’86. Mamy dla Was bilety! 

Queen Rock Montreal zarejestrowany na żywo w Montreal’s Forum w 1981, był pierwszym koncertem nagranym przez grupę w formacie kinowym. Teraz oryginalny film został odrestaurowany w Ultra HD wraz z wspaniałym dźwiękiem przestrzennym, żeby stworzyć nie lada gratkę dla fanów Queen na całym świecie. Genialne widowisko, podczas którego zespół zagrał najważniejsze hity jak: We Will Rock You, Killer Queen, Under Pressure, Crazy Little Thing Called Love, We Are The Champions, Another One Bites The Dust i Bohemian Rhapsody.

Hungarian Rhapsody: Queen Live in Budapest ’86 to koncert, który miał miejsce 3 lata przed zburzeniem Muru Berlińskiego. Było to największe widowisko, które odbyło się na budapeszteńskim Népstadionie. Queen był jednocześnie pierwszą zachodnią gwiazdą muzyki rockowej, która zagrała na stadionie za żelazną kurtyną. Przedstawienie zgromadziło 80 tysięcy widzów, którzy przybyli także z innych państw dawnego bloku wschodniego. Na potrzeby produkcji koncertu sprowadzono najlepszych techników oraz operatorów kamer z terenu całych Węgier. Oprócz jedynego koncertu zarejestrowanego za żelazną kurtyną pokazany zostanie wyjątkowy 25- minutowy dokument ukazujący jaką drogę przeszedł zespół od Live Aid do Magic Tour. Dokument w oryginalnej wersji językowej.

Maraton koncertowy z zespołem QUEEN jest bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznym na dużym ekranie w Multikinie. Nie możesz tego przegapić! – zachęcają organizatorzy.

Maraton koncertowy QUEEN będzie można zobaczyć 7 maja o 19.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Łódź, Poznań 51, Radom, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Włocławek, Zabrze, Tychy, Lublin, Katowice, Olsztyn.

Bilety do nabycia w kasach kin oraz on-line w następujących cenach: 28 zł normalne oraz 23 zł ze zniżką Facebook.

maraton-multikino

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i przeżyj koncertowe emocje oglądając Freddiego i zespół na dużym ekranie!

W jakich utworach zespołu Queen jako główny wokalista wystąpił perkusista grupy? 

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (7 maja) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO MARATON QUEEN. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy adresatów wiadomości zawierających poprawną odpowiedź na konkursową zagadkę.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 7 maja, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.