14nasty Dzień Miesiąca z Wysoką Szpilką (PATRONAT)

30 Paź

Już tradycją jest, że w ramach spotkań „14nasty dzień miesiąca” Wysoka Szpilka oferuje atrakcje, warsztaty, merytoryczne prelekcje i fotograficzne pogadanki prowadzone w luźnym, przyjacielskim i niezobowiązującym klimacie networkingowym. 14nasty dzień miesiąca to spotkanie zarówno towarzyskie jak i biznesowe, podczas których można spotkać pełne pasji i energii życiowej kobiety, ale przede wszystkim mają na celu służyć rozwojowi osobistemu. Miła atmosfera przy jednoczesnym wysokim poziomie przekazywanej wiedzy, czyni ten event szczególnie atrakcyjnym. Networking w takim gronie dodatkowo zyskuje na celowości.

Podczas tego listopadowego spotkania będziemy odpowiadać na pytanie – Jak zostać mistrzynią wewnętrznego spokoju?

W pierwszej części spotkamy się z Małgorzatą Szwemin, psychologiem transformacji, która twierdzi, że nawet pośrodku życiowych burz możemy zachować spokój, a odpowiednie przekonania oraz dobry kontakt ze swoimi emocjami pozwolą osiągnąć mistrzostwo. W drugiej części spotkania zapraszam Cię do strefy SPA & Wellness– jacuzzi, sauna sucha, sauna parowa, strefa relaksu. Zabierz ze sobą strój kąpielowy, bo całego serca zachęcamy do zamoczenia się w tym ciepłym jacuzzi! Dołączysz? –zaprasza Katarzyna Krajewska Turyczyn, właścicielka Wysokiej Szpilki.

To będzie super relaksujący czas, który spędzisz w towarzystwie pełnych pasji i energii życiowej kobiet.

Podczas spotkania dowiesz się o sobie dużo dobrego. Jedno Cię zaintryguje, inne zachwyci, a jeszcze inne zainspiruje do działania.

14 listopada 2019 zapraszam na kolejne spotkanie kobiet dbających o siebie i własne potrzeby – dodaje Katarzyna Krajewska Turyczyn.

Spotkamy się w hotelu TESTA w Sopocie. Sala biblioteczna, w której Cię ugościmy, zachwyci Cię swą prostotą a zarazem elegancją. To miejsce wpisuje się idealnie w przyjacielski klimat naszego spotkania. Zapiszcie datę w kalendarzu! 14 listopada 2019, od godziny 17.00

Do zobaczenia!

evenea.pl/event/wysokaszpilkawlistopadzie2019/

www.facebook.com/events/394247521526525/

Nasz portal ma przyjemność być patronem medialnym cyklu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.