14nasty dzień miesiąca (PATRONAT)

30 Kwi

Już tradycją jest, że w ramach spotkań „14nasty dzień miesiąca” Wysoka Szpilka oferuje atrakcje, warsztaty, merytoryczne prelekcje i fotograficzne pogadanki prowadzone w luźnym, przyjacielskim i niezobowiązującym klimacie networkingowym. 14nasty dzień miesiąca to spotkanie zarówno towarzyskie jak i biznesowe, podczas których można spotkać pełne pasji i energii życiowej kobiety, ale przede wszystkim mają na celu służyć rozwojowi osobistemu. Miła atmosfera przy jednoczesnym wysokim poziomie przekazywanej wiedzy, czyni ten event szczególnie atrakcyjnym. Networking w takim gronie dodatkowo zyskuje na celowości.

Majowe spotkanie poświęcone będzie sztuce słuchania i poznawania siebie, aby odkryć swój indywidualny i osobisty styl oraz świadomie wybierać z tego, co oferują nam trendy, zarówno wnętrzarskie jak i stylizowania sylwetki.

W pierwszej części spotkania o tym, jak ważne jest poznanie siebie aby odkryć swój indywidualny i osobisty styl opowiedzą Anna Łuńska oraz Katarzyna Krajewska Turyczyn. Anna pomoże w tworzeniu przestrzeni wokół siebie, tej prywatnej i biznesowej, aby była zgodna z potrzebami, a Katarzyna zasygnalizuje, jak ważne jest aby zdefiniować swój styl w ubieraniu się, aby niezależnie od okazji czuć się komfortowo i atrakcyjnie.

W drugiej części spotkania uczestniczki zostaną zaproszone do hotelowej strefy SPA & Wellness, gdzie czeka na nie jacuzzi, sauna sucha, sauna parowa, strefa relaksu.
„Zabierz ze sobą strój kąpielowy, bo całego serca zachęcam do zamoczenia się w tym ciepłym jacuzzi!” zaprasza Katarzyna Krajewska Turyczyn, właścicielka Wysokiej Szpilki.

Spotkanie odbędzie się w sopockim hotelu TESTA, w sali bibliotecznej, która zachwyca swą prostotą i elegancją.

Zapiszcie datę w kalendarzu!

14 maja 2019, od godziny 17.00, Hotel Testa w Sopocie.

Zapisy: TUTAJ!
Źródło: Informacja prasowa.

Portal my3miasto ma przyjemność być patronem medialnym cyklu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.