14nasty dzień miesiąca (PATRONAT)

4 Mar

Już tradycją jest, że w ramach spotkań „14nasty dzień miesiąca” Wysoka Szpilka oferuje atrakcje, warsztaty, merytoryczne prelekcje i fotograficzne pogadanki prowadzone w luźnym, przyjacielskim i niezobowiązującym klimacie networkingowym. 14nasty dzień miesiąca to spotkanie zarówno towarzyskie jak i biznesowe, podczas których można spotkać pełne pasji i energii życiowej kobiety. Trwają zapisy i… nie może Cię zabraknąć na tym wydarzeniu!

Marcowe spotkanie związane jest z odkrywaniem osobistego modelu biznesowego, dzięki któremu aspiracje, marzenia i plany nabiorą realnych kształtów, a precyzyjny i jasny obraz aktywności zawodowej lub planów na rozwój własnej firmy – da kompas działania. Zaproszony gość, Dorota Rycharska, doświadczony menadżer i doradca biznesu, przedstawi skuteczny sposób na optymalizację absolutnie najważniejszego – osobistego – modelu biznesowego. To prosta i skuteczna metoda kształtowania i rozwijania kariery zawodowej, dostosowana do realiów współczesnego rynku pracy oraz osobistych potrzeb.

Można zadać pytanie, czy model biznesowy przydaje się w codziennym prywatnym życiu? Jak najbardziej! Dzięki warsztatom nauczysz się określać, kto może Ci pomóc, jakie kluczowe działania możesz podejmować, w jakie interakcje wchodzić, co dawać i co otrzymywać w zamian, by realizować swoje osobiste postanowienia.

Spotkanie odbędzie się w nowym, sopockim hotelu TESTA, w sali bibliotecznej, która zachwyca swą prostotą i elegancją.

W drugiej części spotkania uczestniczki zostaną zaproszone do hotelowej strefy SPA & Wellness, gdzie czeka na nie jacuzzi, sauna sucha, sauna parowa, strefa relaksu.

Zabierz ze sobą strój kąpielowy, bo całego serca zachęcam do zamoczenia się w tym ciepłym jacuzzi! – zachęca Katarzyna Krajewska Turyczyn, właścicielka Wysokiej Szpilki.

Zapiszcie datę w kalendarzu!

14 marca 2019, od godziny 17.00, Hotel Testa w Sopocie.

Zapisy TUTAJ!

O SPOTKANIACH 14nasty dzień miesiąca
Cykliczne spotkania dla Kobiet organizowane przez Wysoką Szpilkę.  Formuła spotkań pozostała niezmienna. Co miesiąc inne atrakcje, warsztaty, merytoryczne prelekcje i pogadanki prowadzone w luźnym, przyjacielskim i niezobowiązującym klimacie networkingowym. 14-nasty dzień miesiąca to spotkanie zarówno towarzyskie, jak i biznesowe. Podczas nich można spotkać pełne pasji i energii życiowej kobiety.Wszystkie jesteście zaproszone!

 

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym cyklu.

One Reply to “14nasty dzień miesiąca (PATRONAT)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.