Patrycja Bronk. Kobieta, która inspiruje*

18 Mar

Chcecie postawić wszystko na jedną kartę? Zaryzykować, spełniać swoje najskrytsze marzenia? Poznajcie Patrycję Bronk, kobietę silną i niezależną, właścicielkę Pralines oraz Alternativvy. Nie boi się wyzwań, pracowała wcześniej jako au pair we Francji, organizowała English Summer Camp oraz pracowała na … Read More »

NIEUSTRASZONE – Warsztaty w Krainie Czarów

13 Mar

Alicja wędrując przez Krainę Czarów odkrywała nie tylko jaskrawe krajobrazy i przedziwne stworzenia. Inny świat ukazując jej nieznane dotąd reguły pozwalał bohaterce by poznawała samą siebie. Ciekawość tego, co po drugiej stronie lustra zaprowadziła ją w podróż w głąb siebie, … Read More »

Na problemy – Strefa Rozwoju Wioletty Lakowskiej*

4 Mar

Do swojego gabinetu Strefa Rozwoju zaprasza psycholog Wioletta Lakowska, specjalizująca się w Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach – czyli potocznie TSR. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie, odbyła również szkolenie I i II stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu w Sopocie. Poza terapią prowadzi … Read More »

Achilles. Przeprowadź się szybko i komfortowo*

30 Sty

Przeprowadzka na nowe miejsce jest wydarzeniem, które wiele osób kosztuje dużo nerwów i emocji. Z pewnością jest to jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń, jakie podejmuje się w życiu. Nigdy nie wiadomo, co nas czeka za nowymi drzwiami? Zanim jednak się … Read More »

„Obok naszego sklepu nikt nie przechodzi obojętnie” – słodki biznes w Gdańsku*

23 Cze

Kwiaty wyglądające jak prawdziwe, ludzkie figurki, postacie bajkowe i szczegółowe dekoracje powstające ręcznie na tortach. Nie zajdziesz ich w sklepie, supermarkecie, ani żadnej innej piekarni, czy cukierni. Gdańsk ma swoje wyjątkowe miejsce, w którym fantazja urzeczywistnia się w słodkiej postaci. … Read More »

Querto: Program profilaktycznego wsparcia prawnego* (WIDEO)

14 Sty

Querto to Ogólnopolski Program wsparcia przedsiębiorczości w zakresie wszechstronnego, profilaktycznego doradztwa prawnego. Intencją Programu jest asekuracja prawna służąca rozwojowi biznesu, optymalizacji wyników finansowych i ograniczeniu ryzyka inwestycji.

Tomasz Cygiert: „Gastronomia to wymagająca branża, ale mi całkowicie odpowiada!”

7 Sie

Tomasz Cygiert – gastronom, który doświadczenie zdobywał opływając na statkach najpiękniejsze zakątki świata, juror programu telewizji Polsat „Ekipa na swoim”, właściciel Piwiarni Warka w Gdyni. Znawca dobrego stylu i smaku. Mężczyzna o wyrafinowanym guście. Zdecydowanie ma pomysł na siebie i … Read More »