Mitsubishi ASX RalliArt już w sierpniu!

20 Maj

Z początkiem sierpnia w salonie Mitsubishi Motor Centrum dostępny będzie odświeżony model crossovera tej marki – Mitsubishi ASX 2.2 AT RalliArt z roku modelowego 2015. Zmiany objęły nadwozie i wnętrze pojazdu, wyposażonego w napęd na 4 koła oraz dynamiczny i oszczędny silnik Diesla konstrukcji Mitsubishi o pojemności 2.2 litra i mocy 150 KM.

Nowa wersja najpopularniejszego w Polsce modelu Mitsubishi wyróżniająca się zestawem wysmakowanych elementów wyposażenia i dodatków sygnowanych słynnym logo RalliArt, jest także propozycją dla klientów, którzy cenią wygodę automatycznej przekładni.

Mitsubishi w specjalnej wersji z legendarnym logotypem RalliArt – dobrze znany nie tylko kibicom rajdowym i wielbicielom marki Mitsubishi. Teraz debiutuje ASX RalliArt z roku modelowego 2015. Limitowaną serię Mitsubishi ASX 2.2 DiD AT wyposażono w najwyższej jakości tapicerkę skórzano-materiałową ze znaczkiem RalliArt i czerwonymi przeszyciami, podświetlane nakładki na progi z logo ASX a także chromowane ramki nawiewów oraz osłony przedniego i tylnego zderzaka. Słynny emblemat RalliArt umieszczono także na przednich błotnikach, tylnej klapie samochodu i welurowych dywanikach we wnętrzu.

Odświeżone Mitsubishi ASX RalliArt z roku modelowego 2015 otrzymało nowe światła do jazdy dziennej typu LED i nowe aluminiowe, 17-calowe obręcze kół w kolorze czarnym. We wnętrzu zastosowano nowe materiały wykończenia deski rozdzielczej i panelu podłogowego a sportową stylistykę podkreśla nowa centralna konsola ze srebrnymi ramkami wykonana z czarnego, połyskliwego tworzywa.

Źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.