Kamil nadal wygrywa

16 Cze

Dziś (16 czerwca) o godz.10.00 na kortach Sopot Tenis Klubu zostaną rozegrane ćwierćfinały gry pojedynczej ITF Futures Men’s SOPOT CUP II, a po nich, w finale gry podwójnej, zagrają Hocevar Ricardo w parze z Lette Wilsonem przeciw deblowi Libietis Mikelis – Reese Hunter.

W walce o półfinał zobaczymy jedynego Polaka – Kamila Majchrzaka, który na korcie centralnym zmierzy się z Peterem Hellerem. Na korcie nr 1 Julien Cagnina rozegra mecz z Ricardo Hocevarem. Kort numer 3 będzie areną zmagań Jana Choińskiego z Mariano Kestelboim, zaś na korcie nr 4 zobaczymy Zdenka Kolara i Maxime Tabatruonga.

Zapraszamy gorąco o godzinie 10.00 na kort Centralny by dopingować Kamila  – zachęcają organizatorzy.  – Już dziś chcemy także zaprosić Państwa na finał gry pojedynczej, który odbędzie się w niedzielę 18.06.2017r o godz.13.00 na korcie Centralnym w Sopocie, ul.Ceynowy 5. Przewidujemy wiele atrakcji dla publiczności, m.in.: losowanie rakiety tenisowej Prince oraz akcesoriów tenisowych firmy Prince, losowanie kosmetyków tenisowych marki Ziaja, gry i zabawy dla dzieci od godz .11.30 – zamek i zjeżdżalnia dmuchana, a od godz.12.00 zabawy – gry tenisowe z trenerami i zawodnikami STK z udziałem Kamila Gajewskiego – dodają organizatorzy.

Fot.tyt.: K. Majchrzak i J. Zieliński.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym turnieju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.