Weź udział w grze miejskiej. Zostań superbohaterem!

1 Gru

Superbohaterowie ze swoimi supermocami, sprytem i odwagą zawsze będą naszą inspiracją. Ale czy muszą być jedynie wytworem fantazji? Oto już dziś możesz być jednym z nich! Nie chodzi o umiejętność latania, ciskania płomieniami, posiadania obcisłych przebrań ani wielkich mięśni. Możesz stać się czyimś BOHATEREM! Weź udział w grze miejskiej.

Podczas najbliższych dni czeka Cię wiele niezwykłych zadań. Im więcej uda Ci się ich wykonać, tym więcej otrzymasz PUNKTÓW MOCY. Musisz być szybki, dokładny, pomysłowy i otwarty na nowe wyzwania – to Twoje supermoce – wykorzystaj je!

Gra miejska „Masz Moc” jest jednym z elementów Gdańskiego Tygodnia Wolontariatu. Ma na celu zaanimowanie środowiska lokalnego oraz zaprezentowanie szerokiemu gronu mieszkańców miasta organizacji pozarządowych i instytucji publicznych, które działają w Gdańsku. W grze może wziąć udział każdy, kto w ciekawej formie chce poznać działalność i możliwości wolontariackie gdańskich placówek, a przy okazji świetnie się bawić – mówi Agnieszka Buczyńska, Prezes Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku. – To świetna okazja, żeby aktywnie w pojedynkę, z przyjaciółmi z rodziną poznać co wolontariusze mogą robić w gdańskich placówkach – dodaje.

Zgłoś się do PUNKTU STARTOWEGO w Regionalnym Centrum Wolontariatu w Gdańsku, gdzie dostaniesz niezbędny SUPERPAKIET startowy. Pamiętaj – to miasto potrzebuje bohatera – właśnie takiego, jak Ty!

Zasady:
Przeczytaj i zaakceptuj regulamin, zgłoś siebie lub swoją grupę poprzez formularz na stronie, odbierz Pakiet Startowy od 23.11 do 07.12 w RCW, w dni powszednie, w godzinach 10-16, lub ściągnij i wydrukuj kartę. Wykonaj minimum 6 zadań związanych z gdańskimi organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi (w tym obowiązkowo zadanie w Regionalnym Centrum Wolontariatu). Punkty możesz wykonać w dowolnej kolejności, numery nie mają znaczenia. Złóż kartę gry ze zdobytymi punktami w RCW do 07.12, w dni powszednie, w godzinach 10-16. Czekaj na ogłoszenie wyników.

Jesteś bohaterem!

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.