Weekend Andrzejkowy w EXPERYMENCIE (KONKURS)

25 Lis

W Andrzejkowy weekend (29-30 listopada) gdyńskie Centrum Nauki EXPERYMENT zaprasza na wspólne poznawanie prawdy o sobie i najbliższych. Atrakcje dla zwiedzających będą dostępne w sobotę i niedzielę w godzinach 12.00-15.00. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójny bilet!

Na odwiedzających Centrum czekają rodzinne aktywności tematyczne. Biorąc udział w przygotowanych zadaniach, będzie można odkryć tajniki przyszłości! Niech wnikliwa obserwacja przyrody stanie się kluczem do oceny naszych charakterów czy zdolności.

zabawie z drzewami odwołującej się do wierzeń Celtów – społeczności sprzed kilku tysięcy lat, każdy będzie mógł sprawdzić, jakie ludzkie cechy reprezentowane są przez dany totem tj. drzewo. Wybierając jedną z sylwetek drzew uczestnicy dowiedzą się jak Celtowie oceniali świat. Sprawdźcie sami czy jesteście mądrzy, silni, weseli identyfikując się z drzewami!

Kolejne wyzwanie to rozwiązanie Zagadki Druida, w której będą do odszyfrowania kody obrazkowe (dla najmłodszych) i słowne (dla zaawansowanych). – Druidzi w swojej społeczności zajmowali bardzo ważne funkcje, byli odpowiedzialni za kwestie związane z nauczaniem – dlatego spodziewajcie się wyzwania! – zapowiadają animatorzy z placówki. – Wszystkim zainteresowanym przybliżymy najbardziej oryginalne metody wróżenia. Ciekawe, ilu z Was wiedziało o tak fascynującym sposobie przewidywania przyszłości jak np. filorodomancja, w której interpretuje się dźwięki wydawane przez uderzanie gałązką róży o dłoń. Oczywiście polecamy wykorzystanie róży bez kolców!

Potraficie odczytać myśli najbliższych? Albo przewidzieć jak zachowa się mama, tata czy brat? Dzięki wykorzystaniu sympatycznego atramentu w trakcie weekendu uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę i przekonać się, czy mają paranormalne zdolności.

Wstęp na wszystkie wyżej wymienione aktywności dostępny są w ramach ceny biletu do Centrum Nauki EXPERYMENT. Cennik biletów znajduje się na stronie internetowej instytucji.

Źródło: Informacja prasowa.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie i wygraj podwójne zaproszenie do Centrum Nauki EXPERYMENT!

Ile miejscowości w Polsce wywodzi swoją nazwę od imienia Andrzej?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (28 listopada) do godziny 9.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ANDRZEJKOWY WEEKEND. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych wiadomości zawierających poprawną odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 28 listopada, do godziny 9.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.